Bitki Alışverişi ve Yeşil Bir Gün

Merhaba güzel ailem, bir süredir buralarda yokum ( sadece 4 gün yoktum ama aylar gibi geldi 😀 ) Aslında belirli bir nedeni yok ama  bu aralar biraz enerjisizim ve sanırım bazı şeylerden soğudum.. Blogumdan ve yazı yazmaktan değil elbette, ama şu diğer sosyal medya mecraları.. Takipçi satın alanlar, dedikodular, kötü insanlar.. Takmıyorum elbette her daim benim için blogum ilk sırada oldu, instagram vs gibi diğer sosyal mecraları zaten sadece blogumdaki yeni yazıları haber vermek için kullanıyorum. Yine de insan bunca emeğe bir karşılık beklerken hiç emek vermeyenlerin hoop diye binlerce takipçiye ulaşması adil değil.. Neyse bu konu üzerinde artık düşünmemeye karar verdim ve blogumda yazmaktan en hoşlandığım biraz moda, biraz görsellik olan yazılarımdan birini yazarak başlamak istedim. Geçtiğimiz hafta sonu Buğra ile bitki dünyasına gittik ve sağolsun güzel görseller çekmekte yardımcı oldu bana ^^

moda-bloglari-kombin-fotograflari

Bitki dünyasında binbir çeşit çiçek, ağaç, tohum ve bahçe ürünleri vardı. Tahmin edeceğiniz gibi aşırı mutlu oldum burada bulunmaktan. Ev için çok istediğim kauçuk bitkisinden ve birkaç yeni ağaç bitkiden aldık. Ben doğayı çok seviyorum, elimden geldiğince de evimde doğal bir fauna oluşturmaya ve bitkilerle renklendirmeye çalışıyorum. Bence en güzel ve en iç açıcı dekor kesinlikle bitkiler..

bitki-dunyasi-bitki-alisverisi

Sarnıçlar, kaktüsler, minyatür ağaçlar.. Öyle güzel ki hepsini eve taşımak istedim 😀

buyuk-kaktus

Tamam bu kaktüs o kadar da sevimli değildi kabul ediyorum 😀

yapay-dekor-cicekler

Yapay çiçekler de çok güzeldi;

yapay-cicekler

Hafta sonumuz böyle geçti canlar, aldığımız bitkileri ve salonumuzu yakında çekeceğim ve bloga yazacağım 🙂

ankara-bauhouse

Umarım keyifle okumuşsunuzdur, daha fazla kombin-moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime göz atabilirsiniz 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.