Ünlü Parfümlerin Uygun Fiyatlı Muadilleri / Konsantre Parfüm

Merhabaa güzel ailem, bugün benim gibi kokulara ayrı ilgi duyanların çook ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir konuyla sizlerleyim. Dünyaca ünlü parfümleri yakından takip ediyorum, sık sık gidip kokluyorum, eminim benim gibi parfüm canavarları da çok yakından talip ediyorlardır yeni kokuları. Genelde tester alıyorum ve gerçekten bazılarına adeta aşık oluyorum.. Gel gelelim birini alsam da aklım diğerinde kalıyor. Fiyatları da beni aşıyor açıkcası, ne kadar beğensem de bir parfüme 400- 500 tl vermek aşıyor beni. Peki bu durumda ne mi yapacağız? İşte karşınızda yeni keşfim Konsantre Parfüm!

konsantre-parfum

Bu sitede ün salmış en eski kokulardan yeni çıkan popüler kokulara kadar her parfümün muadili var. Üstelik kokuların içinde alkol bulunmuyor. Parfümün temel koku kaynağı olan yağlardan bulunuyor. Kokular orijinal parfümlerin birebir aynısı bu arada. Ben uzun zamandır almak istediğim Narciso Rodriguez ‘in pembe olan kokusunu seçtim, parfümün orijinal resmini de koyayım hatırlamanız için;

indir

90 ml 500 tl kendi sitesinde, elbette o parayı veremezdim 😀 Biberbir aynısını Konsantre Parfüm de çooook uygun fiyata bulabildim;

konsantre-parfum-yorumlar

Bir de setin yanında seçeceğiniz başka bir parfümün de tamamen saf, çok yoğun roll-on şeklinde kokusu geliyor;

konsantre-parfum-blog

Bu parfüm de By Kilian Good Girl Gone Bad kokusunun muadili ;

by_kilian_good_girl_gone_bad_parfum

Kilian’ı koklamadım daha önce ama çok sevdiğim bir koku oldu;

parfum-muadilleri

Narciso gerçekten birebir aynısı kokuyor, eğer daha evvel kokladıysanız ve hoşunuza gidip benim gibi aklınıza düştüyse çok mutlu olacağınıza eminim. Bence fiyat performans olarak ta kalıcı, gerçi benim tenimde her parfüm çok kalıcıdır, bunu da belirteyim.

konsantre-parfum-nasıl

Açık parfümleri yoğun alkol kokusundan dolayı hiç sevmem, tercih te etmem, ama bu parfümlerde gerçekten alkol kokmuyor, parfümün kendisi kokuyor, o yüzden sevdim.

Sitelerine bakarak aradığınız tüm markaları, kokuları bulabilirsiniz. BURADAN siteye gidebilirsiniz.

konsantre-parfum-kullananlar

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur 🙂

Daha fazla parfüm yazısı okumak isterseniz PARFÜM kategorimi ziyaret edebilirsiniz

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.