Bez Dolap ile Kendi Tarzını Yansıtın

Bez Dolap ile Kendi Tarzını Yansıtın

 

Evde kullanılan düzenleyici işlevini üstlenen eşyaların başında dolaplar yer alır. Dolapların birçok çeşidi bulunur. Pratik olarak kullanılan, kolayca monte edilebilen ve pratik bir şekilde kurulabilen dolapların başında bez dolap yer alır.

 

Bez dolap diğer dolaplara göre daha hafiftir bu sayede her yere kolayca taşınabilir özelliğe sahiptir. Odanızdaki dağınıklığı bez dolap ile kolayca toparlayabilir ve odanıza dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Novabazar.com adresinden satın alabileceğiniz İstanbul, Venedik temalı bez dolaplar ile odanıza hoş bir hava katabilirsiniz. Bordo, lacivert, kırmızı ve beyaz gibi renk seçenekleriyle evinizdeki diğer eşyalar ile birlikte uyumlu bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Farklı tarzlara sahip olanlar için retro tasarımlar, sürreal çizgiler ve geometrik ve 3D modeller ile tarzınızı oluşturabilir odanızı evinize size özel hale getirebilirsiniz.

 

Bez Dolapları Farklı Fonksiyonlarda Kullanın

 

Bez dolap modelleri dikey, yatay ve oval olarak açılabilen kapaklara sahiptir. Farklı yerlerde bulunan fermuarlar ile ister kapağı açık bırakarak ister kapağını kapatarak kullanabilirsiniz.

 

Bez dolap farklı bölümleri ile çok işlevsel bir yapıya sahiptir. Raf bölümlerine giysilerinizi ve ayakkabılarınızı rahatlıkla dizebilir, çantalarınızı askılık borusuna asabilirsiniz. Ceketlerinizi, elbiselerinizi, pantolonlarınızı rahatlıkla asabileceğiniz iç hacmi bulunmaktadır. Havlu, çarşaf, nevresim takımlarınızı yerleştirebileceğiniz dolap kılıfları raflar kaliteli tela (nonwoven) kumaştan üretilmiştir. Bez dolap iskelet yapısında kullanılan boru profiller 1.sınıf kaliteli ve elektrostatik boyalıdır bu yüzden dayanaklı bir yapısı vardır. Birleşim noktalarında dayanıklı plastik aparatlar mevcuttur, askılık borusu da metal olduğu için daha fazla yük taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır. Askılık kısmı ile uzun elbiselerinizi rahatlıkla kırışmadan asabilirsiniz.
Tozlanmayı engellemek ve daha geniş kullanım alanı sağlamak için dolabın alt kısmında da bez raf mevcuttur. Dolabın dış kılıfı ve rafları nemli bez ile silinerek temizlenebilir.

 

Bez Dolapları İstediğiniz Yere Taşıyın

 

Bez dolap modelleri farklı kumaş yapılarına sahiptir. Novabazar.com adresinden yer alan prado bez dolap modelleri ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere size farklı seçenekler sunar. Dolap kategorisinde yer alan bez dolapların rafları tela kumaştan üretilmiş olup, ergonomik fermuarlı kapak sistemine ve sökülüp takılabilir özelliğe sahiptir. Bez dolap pratik ve kullanışlı olmasından dolayı seyahat edebilen kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bazı modellerde yer alan taşıma çantalarıyla demonte şekilde rahatlıkla elinizde ve arabanızda taşıyabilirsiniz. Novabazar.com dolap kategorsinden size uygun olan seçenekleri inceleyerek tarzınızı yansıtan bez dolap modellerinden uygun olanı seçebilir ve sağlam iskelet yapısına sahip olan bez dolaplarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.