Alix Aven High Shine Likit Eyeliner İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, yeni bir eyeliner yazısına hoşgeldiniz, beni bir süredir takip ediyorsanız blogumda biiir sürü farklı markaya ait eyeliner incelemelerim var, yazının sonuna hepsinin linkini koyacağım okumak isteyenler için. Bugün inceleyeceğimiz eyeliner benim sevdiğim köklü bir kozmetik markası olan Alix Avien’e ait. Kozmetik sektörü yerinde durmuyor, her geçen gün piyasaya yeni rujlar, yeni formüller ve yeni eyelinerlar sürülüyor. Alix Avien de boş durmamış elbette, piyasaya bu 2 yeni eyelinerı sürmüş;

alix-avien-eyeliner

Biri tamamen masmat ve kömür karası diğeri de parlak ve simsiyah;

alix-avien-eyeliner-matte

Bugün inceleyeceğimiz ‘High Shine’ olan. Yakında ‘Matte Line’ olanını da inceleyeceğim blogumda. Ama bugün 2 ürünün farkını göstermek için kolumda göstermek istedim sizlere;

alix-avien-eyeliner-kullananlar

Gördüğünüz gibi biri masmat, kolay bulamayacağınız matlıkta ve siyahlıkta. Diğeri de parlak ve tabii o da simsiyah;

high-shine-eyeliner

Uygulanması kolay çünkü gördüğünüz gibi incecik bir ucu var. Benim sevdiğim gibi aplikatörü hafif süngerimsi ve sert. Eğilip bükülünce süremiyorum ben, eyeliner hakimiyeti için en sevdiğim aplikatör bu şekilde. İnce olduğundan aşama aşama kalınlaştırmanıza imkan sağlıyor.

alix-avien-eyeliner-kullananlar-yorumlar

Ben çok beğendim bu eyelinerı. Akma yapmadı çabuk kurudu ama şunu belirtmem gerekir ki suya dayanıklı değil, yani çabuk çıkıyor. Öyle süreyim, ağlayayım akmasın derseniz ıı ıhh akar kızlar 😀 (bi insan neden jilet gibi eyeliner sürüp ağlamak istesin ki, ağlamayın kız! 😀 eyeliner ınıza yazık! )

DSC_0045

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur.

Diğer markalara ait eyeliner incelemelerimi okumak için TIK

Daha fazla makyaj, kozmetik yazısı okumak isterseniz GÜZELLİK kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.