Arko Nem Hindistan Cevizi Yağlı Krem Kullananlar

Merhaba güzel ailem! Arko markası çocukluğumdan beri evimizden eksik olmayan ürünleri ile aşina olduğum bir marka. Yıllar geçtikçe artık Arko markası da piyasaya uyum sağlamak için birbirinden farklı ürünler üretmeye başladı. Arko nem Hindistan Cevizi Yağlı krem de bunlardan biri! Hindistan cevizi kokusunu sever misiniz bilmem, ben yaz mevsimini, denizi, sıcaklığı hatırlattığı için çok severim. Saç, vücut bakım ürünlerinde bu koku hoşuma gider. Hal böyle olunca markette kasa sırasında dikkatimi çeken Arko Nem Hindistan cevizli krem de eve benimle geldi, incelemek üzere şimdi de blogumda sizlerle;

Arko Nem Hindistan Cevizli Krem

arko nem hindistan cevizi krem

Değerli yağlar serisinden bir krem. Bu serideki kremler bitkilerin değerli yağlarını içeriyor, hatırladığım kadarı ile avokado vs de vardı. Hızlı emilen formülde olduğu için yağlı his bırakmayacağını vaat ediyor. Ben bu kremi sadece el ve ayak kremi olarak kullanmak için aldım. Vücuduma yağ kullanıyorum çünkü. Elimin altında sürekli olsun, bulaşıktan, temizlikten sonra bolca sürmek için aldım.

arko nem krem

Dediği gibi kıvamı çok hafif, losyonumsu bir kıvamı var, böylece elde kalın bir tabaka olarak kalmıyor. Hani o yoğun kremler vardır ya, sürdükten sonra emilmez, işinizi gücünüzü yapamaz, yağlı yağlı emilmesini beklersiniz.. Anlatırken bile fenalık geldi. Yapısı öyle değil, hafif, çabuk emiliyor. Kokusu ise maalesef biraz fazla yapay geldi.. Sevemedim.. Oysa ben kokusu için almıştım..

arko hindistan cevizli krem

Hızlı emilmesi, verdiği hafif nem yaz ayları için ideal olsa da kokusu ile beni cezbetmedi.. Böyle yapay kokulardan hiç hoşlanmıyorum. Yine de elime sürer bitiririm, zaten günde 40 kere elim suya giriyor, bolca sürüyorum bende kurumasın diye. Kalabalık ailelerde daha ideal olur boyu, biz 2 kişiyiz oldukça fazla ürün var içinde.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.