Avon Attraction Kadın Parfümü / Attraction Vücut Losyonu

Merhaba güzel ailem! Blogumun PARFÜM kategorisine yepyeni bir yazı ekliyorum bugün! Avon Attraction parfüm! Sizi bilmem ama parfümler benim için daima özel bir yerdedir.. Herkesi kokusu ile hatırlarım, kokular hafızamda hem birçok olayı hem anıları canlandırır 🙂 Hal böyle olunca her zaman yeni parfümler deniyorum ve inanın her yeni kokuda aynı heyecanı yaşıyorum 😀 Yeni parfüm denemekten asla sıkılmam! Hadi bakalım Avon markasının yeni kokularından biri olan Attraction kadın parfümüne yakından göz atalım;

Avon Attraction Parfüm

Avon Attraction Kadın Parfümü notaları;

Çekici. Cazibeli. Nefes kesici. Attraction Kadın EDP…

  • Eau de parfum
  • Odunsu ve meyvemsi koku
  • Böğürtlen, misk ve vanilya amber notalarının güçlü buluşması

Avon Attraction parfüm oldukça kadınsı ve seksi bir koku bence.. Bir taraftan vanilyanın aroması ile hafif tatlı ama bir taraftan da odunsu.. Yani ortada harika bir denge var. Eğer çekici, sıcak bir koku arıyorsanız ama buna rağmen tatlı kokular sizi itiyorsa Avon Attraction tam ortası.. Sıcak, tatlı ama sizi boğmuyor..

Yanında vücut losyonu olması parfümü bir tık daha kalıcı yapıyor ama parfüm tek başına çok kalıcı değil maalesef, gün içinde tazelemek gerekebilir.. Ama ben vücut losyonu ile takım olarak kullandığım günler kalıcılığından memnun kaldım, eğer siz de parfümlerinizin kokusunun çabuk uçmasından şikayetşiyseniz mutlaka koltuk altı roll-on u ve vücut losyonu ile birlikte kullanın, farkı göreceksiniz.

Tam benim kalemim bir koku olduğunu söyleyebilirim. Oldukça çekici, hafif tatlı ama bir taraftan odunsu notaların olması parfümü daha da imza parfüm haline getirmiş.. Bence çok genç yaşlara değil de orta yaşlara daha çok hitap eder. Ama tabii parfümün yaşı olmaz diyenlerdenseniz değerlendirin derim 🙂

Eğer mevsim olarak ayırmam gerekirse bence soğuk havalara daha çok yakışır, o sıcak, tatlı kokusu içinizi ısıtıyor çünkü 🙂 Ben yazın daha çok çiçekli veya pudralı kokular seviyorum ama kışın tam tersi biraz daha sıcak ve tatlı kokulara yöneliyorum.

Son olarak eğer Avon Attraction parfümü satın alacaksanız vücut losyonu ile birlikte almanızı öneririm, daha kalıcı olacaktır 🙂 Vücut losyonu da hafif nem veren, çabuk emilen pratik bir ürün.

Umarım severek okumuşsunuzdur ve faydalı olmuştur 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.