Avon Beauty Club Makyaj Seti / #AvonlaMeydanOku

Merhaba güzel ailem! Geçtiğimiz günlerde Avon’dan yine harika bir kargo aldım. Her ay olduğu gibi bu ay da Avon beni şaşırtmayı başardı! Blogumda gelen tüm Avon Beauty Club kargolarını paylaşıyorum, eğer hepsini okumak isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz! Bu kez şaşırmamın nedeni çok yüksek fiyatlı bir makyaj markasının ürünleri ile Avon ürünleri karşılaştırılarak yapılmış bir makyaj uygulamasının birebir aynı olduğunu görmem! Bir tarafta 1.200 tl tutarında ürün kullanılırken bir tarafta sadece Avon ürünleri ile 179 tl ye aynı makyajı yapabilmek çok şaşırtıcı değil mi?

Yine çok şaşırtıcı ve bir o kadar da özenli bir kargo karşılıyor bizi. Konsept çok ilgi çekici! Modelin bir tarafında yapılan makyajın tutarı 1.300 tl bir tarafında 189 tl! ‘Farkı görüyor musun?’ sorusu ile yola çıkan Avon beni gerçekten çok şaşırttı. Hemen detaylara geçmek istiyorum, çünkü bu kez kocaman ve dolu dolu bir paket var karşımızda;

Kutunun içinde modelde gördüğünüz makyajın birebir aynısını yapmak için kullanabileceğiniz tüm makyaj ürünleri bulunuyor;

Komple bir makyaj seti göndermişler;

Setin içerisinde bulunanlar;

 • Ruj
 • Dudak Kalemi,
 • Göz Kalemi,
 • Kaş Kalemi,
 • Eyeliner,
 • Allık,
 • Far Paleti,
 • Maskara,
 • Fondöten,
 • Kapatıcı

Sol taraftaki ürünler pahalı olan markaya ait, sağ taraftakiler isse Avon markasına ait, ben bir fark göremiyorum ya siz? Beni de bu Challenge’a davet eden Avon’a teşekkür ederim, hemen bu makyajı yapacağım bende! Puslandırsalar da ben pahalı markayı tanıdım, bence MAC markasına ait ürünler, ruj ve fondöten ambalajından tanıdım. Aynı makyajı 1.300 tl ye yapmak isteyen yoktur diye tahmin ediyorum 😀

Modelin makyajını da çok beğendim bu arada, bir sonraki yazımda makyajı kendime uygulayıp geliyorum, beklemede kalın! 😀 Bakalım ürünlerin etkileri, yapıları, kalıcıkları nasıl olacak, çok heyecanlıyım, denemek için sabırsızlanıyorum!

Bu arada tüm ürünlerin renkleri, numaraları, tek tek detaylı incelemeleri yakında blogumda olacak, o yüzden mutlaka ara sıra uğramayı ihmal etmeyin, çok aktifim!

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

 1. Gümüş kolye, milattan önceki dönemlere uzanan bir geçmişe sahiptir, günümüzde hala kadınların ve erkeklerin kıyafetlerini tamamlamak için kullandıkları favori urun gümüş kolyedir.
  Tarzınıza en uygun gümüş kolye modeline ulaşmak….

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.