Avon Care Sun+ Shine Güneş Kremi Yorumları

Merhaba güzel ailem! Artık hepimiz biliyoruz ki güneşin zararlı etkileri hem erken yaşlanmaya hem kırışıklıkların artmasına hem de ciltte lekelenmeye neden oluyor! Ayrıca güneş kremlerini sadece yazın değil 4 mevsim kullanmamız gerekiyor. Çoğu güneş kremi ciltte sivilcelenme, yağlanma yaptığı için veya beyaz leke bıraktığı için kullanılmadan çöpe gidiyor.. Peki yok mu yapısı çok hafif, cildi yağlandırmayan, her cilt tipine uygun bir güneş kremi dediğinizi duyar gibiyim. Sizlere uzun zamandır kullandığım ve çok memnun kaldığım Avon Care Sun güneş kreminden bahsetmek için geldim! E hazırsanız başlayalım!

Avon Care Sun+ Shine Güneş Kremi ( Spf 50)

Parlamayı kontrol altına alırken cildinizi tam 50 koruma faktörü ile güneşin zararlı ışınlarından korumayı vaat eden Avon Güneş Kremi yağ içermiyor! Evet evet, sonunda sesimizi duymuşlar ve nihayet yağ içermeyen, ciltte yağlanma yapmayacak bir güneş kremi üretmişler, oh be!

  • Yüzünüzü hem güneşten hem yağlı görünümden koruyun!
  • Yağ içermeyen matlaştırıcı etkili
  • Suya dayanıklıUVA/UVB koruması
  • Güçlü nemlendirme

avon care güneş kremi

Benim için güneş kremi makyajdan hemen önce de rahatlıkla kullanılabilmeli, yağlı, yapışkan his bırakmamalı.. En önemlisi yüzümü bembeyaz yapmamalı.. Avon Care Güneş Kremi bu saydıklarımı kesinlikle yapmıyor. Dokusu, yapısı incecik ve azcık alsanız bile büyük bir alana yayılıyor, kalıp gibi kalmıyor, yayması zor değil;

Bakın ufacık aldığım krem nasıl kocaman alana yayıldı, oldukça bereketli ve uzun süre kullanılabilecek bir ürün. Ayrıca piyasadaki güneş kremlerine oranla fiyatı da oldukça uygun. En son yaydığınızda ise neredeyse yok gibi dokusu fakat verdiği nem ile oldukça başarılı;

Eğer yaz kış demeden kullanılacak, makyaj altında iyi iş gören, uygun fiyatlı, cildi yağlandırmayan, sivilce yapmayan güneş kremi arayışındaysanız buyurun karşınızda Avon Care Güneş Kremi! Üstelik çok yüksek güneş koruma özelliğine sahip, beyaz tenler için de ideal, 50 spf tatmin edici bir güneş koruması.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Rica etsem yorumunu yaptığınız ürünlerin içerik listelerini de paylaşır mısınız? Özellikle bu ürünü oldukça merak ediyorum fakat bir türlü içerik listesini bulamadım.

    • Merhaba tabii dikkat edeceğim 🙂

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.