Avon Far Away Glamour, Far Away Infınıty, Far Away Klasik / Avon Beauty Club

Merhaba güzel ailem! Uzuun süredir bilgisayarın başına oturup ta şöyle keyifli keyifli yazı yazamıyordum.. Öyle özledim ki blog yazmayı! Bu araya daha fazla dayanamadım ve hemen koştum bilgisayarın başına, onca iş güç arasında sizlere Avon’un 25. Yılına özel olarak çıkardığı yepyeni Far Away parfümleri göstermeye, tanıtmaya geldim! Eee konu parfüm olunca akan sular durur! Hadi hemen başlayalım;

Avon Far Away Parfüm Çeşitleri

avon far away

Hani bazı kokular vardır, yıllar geçse de hala sevilir, kullanılır ve mutlaka o kokuya aşina olmuşuzdur.. İşte Far Away parfüm de bence o klasik kokulardan.. Özellikle yıllar evvel annelerimizin severek kullandığı, bizim de gizlice sıktığımız bu kokunun 25. yılının kutlanması çok nostaljik.. Bunun şerefine 2 yeni koku ile yenilenmiş Far Away parfümler;

Bu şık paketin içinden;

Far Away Infınıty,

Far Away Glamour,

Far Away Klasik kokuları çıktı.

Hadi hemen notalarına ve kokularına göz atalım;

Avon Far Away Glamour

Misk Notaları, Madagaskar Vanilyası

Far Away Glamour oldukça kadınsı, kalıcı, şık ve seksi bir koku. Klasik olandan farkı bence biraz daha geceye, akşam yemeklerine, şık yerlere uygun olması. Gündüz de kullanılabilir tabii zevke göre, ama benim zevkime göre tam bir gece kokusu! Kalıcılığı bende yüksek, özellikle kulak arkasına, el bileklerine sıkıyorum, tüm gece kokuyor.

Far Away Infınıty

Kadife Çiçeği, Yasemin Vanilya

Avon Far Away Infınıty klasik olana oranla daha çiçeksi ve baharlık bir koku olmuş. İçindeki kadife çiçeği parfüme nazik bir nota katmış, yasemin zaten çok sevdiğim bir çiçek kokusudur. Bu 2 zarif kokunun yanına vanilya eklenince benim tabirimle ‘hanım hanımcık, şirincik, nazikcik’ 😀 bir koku oluvermiş. Naif ve oldukça yumuşacık bir koku yaratmışlar.

Avon Far Away Klasik

Sandal ağacı, frezya, yasemin

Klasik Far Away kokusunu zaten daha evvel blogumda incelemiştim. BURAYA tıklayarak daha detaylı okuyabilirsiniz. İşte bu koku eminim en azından burnunuza bir kez çalınmıştır. Ya öğretmeniniz, ya anneniz.. Bir şekilde eskiden duyumsamışsınızdır bu kokuyu.. Klasik, temiz, kadınsı ve zarif bir koku.

Bu da eski şişesi, o minik püskül imzası olmuş Far Away parfümlerin 🙂

Blogumda incelediğim tüm parfüm koleksiyonumu okumak için Parfüm kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.