Avon Glimmerstick Göz Kalemi Renkleri

Merhaba güzel ailem! Göz kalemi göz makyajını bambaşka bir boyuta taşıyan ve en önemlisi göz rengini daha da vurgulayan bir makyaj malzemesi bence. Hal böyle olunca birbirinden farklı renkler, sedefli, simli, metalik göz kalemleri piyasaya sürülüyor. Özellikle son yıllarda göz kalemlerinde yenilikçi yaklaşımları Avon markasında görüyoruz. Son dönemin en popüler göz kalemlerinden olan ‘Avon Glimmerstick’ göz kalemi serisini bugün sizler için inceleyeceğim. 3 farklı, en çok tercih edilen ton yazımın devamında, eğer göz kalemi arayışındaysanız eminim bu yazı size çok faydalı olacak, keyifli okumalar..

Avon Glimmerstick Göz Kalemleri

Avon Beauty Club sayesinde şık bir kutu ile inceleme fırsatı bulduğum Glimemr Stick kalemlerin harika bir mavi, yeşil tonu ve klasik bir siyah göz kalemi çıktı kutumun içinden;

Güzel gözlü ‘Ezgi Mola’nın reklamlarında oynadığı bu şahane kalemler için ‘Efsane bakışlar efsane bir göz kalemi ile mümkün’ demiş kendisi, ve çok haklı.

Sırası ile;

Black,

Emeralt

Khaki

Avon Glimmerstick Renkleri

İlk rengimiz olan Emeralt metalik, simli bir renge sahip, özellikle kahverengi gözlerde efsane duracak bir kalem!

2. rengimiz olan Khaki ise muhteşem, derin bir yeşil tonu.. Her göz rengini vurgulayacak bir renk!

Son rengimiz Black ise her kadının makyaj çantasında olması gereken yumuşak sürümlü, akmayan bir göz kalemi!

Avon Glimmerstick Göz Kalemleri

Sizin favori rengini hangisi oldu? Ben Khaki rengine aşık oldum! Kahverengi gözlüyüm ve göz rengimi hafif elaya çevirmesi, açık renk göstermesi hoşuma gitti. Ama yeşil gözleri de ekstra vurgulayacağını ve çok yakışacağını düşünüyorum.

Stick formda, kalemtraşa ihtiyaç duymayacağınız, çevirdikçe açılan kalemler. Dolayısıyla çok pratikler. Renkleri,pigmentasyonları zaten gördüğünüz gibi muazzam! Renk skalasını da ayrıca çok beğendim, Hem canlı hem nötr tonlar var seride, her makyaj tarzına uygun rengi bulabilirsiniz.

Yumuşak sürümlü, kalıcılıkları iyi, dağıtılıp buluğu makyajlar yapmaya da müsait kalemler, ben çok beğendim.

Umarım severek okumuşsunuzdur. Avon markasına ait bir sürü parfüm, bakım ürünü, makyaj malzemeleri incelemeleri için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalıın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.