Avon Incandessence Lotus Kadın Parfümü

Merhaba güzel ailem! Blogumun PARFÜM kategorisine her yeni yazı eklediğimde içimi ayrı bir mutluluk kaplıyor! Ben tam bir koku aşığıyım.. Koku hafızam çok kuvvetlidir. Herkesi, duyguları kokular ile bağdaştırmayı çok seviyorum. Şimdi sizleri ‘yumuşacık’, evet tam aradığım kelime bu ‘yumuşacık’ bir koku ile baş başa bırakacağım. Avon Incandessence Lotus parfüm;

Avon Incandessence Lotus Parfüm

Klasik Incandessence parfümün incelemesini ŞU yazımda anlatmıştım. Bu ise yeni çıkan versiyonu olan Lotus versiyonu.

Huzurlu. Işıltılı. Incandessence Lotus…

  • Eau de parfum
  • Meyvemsi ve odunsu koku
  • Lotus çiçeği, ayva ve odunsu notaların buluşması

O kadar hafif bir koku ki.. Hem ilk sıkıldığı anda hem de saatler sonra aynı yumuşaklığı koruyor.. Bence her yaştan kadına gidecek bir koku. Her mevsime de yakışır ama sanki bahar ve yaz aylarına ekstra yakışır gibi. Eğer ağır kokulardan hoşlanmıyorsanız o halde mutlaka Lotus parfümü denemelisiniz. Başınızı ağrıtmayacak, sanki sizin konunuşmuşcasına teniniz ile bütünleşecek bir parfüm..

Avon Lotus Parfüm Kalıcı mı?

Şişesi de hem çok farklı hem de kibar. Ben bu kokuyu özellikle annelere, kız kardeşlere hediye alınmalık bir koku olarak tanımladım! Beğenmeme imkanları yok, çok zarif bir koku. İçerisinde çok hafif notalar bulunduğu için her yaştan kadına hitap eder.

Ayrıca oldukça kalıcı bir koku, tüm gün tatlı tatlı, hafif hafif hissediliyor koku..

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Sılacım çok güzel yorumlamışsın sipariş vermeden önce girip okumak istedim yorumunu teşekkür ederim

    • rica ederim, ayrıca yorumunuz için ben teşekkür ederim 🙂

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.