Avon Incandessence Parfüm İncelemesi / Avon Beauty Club

Merhaba güzel ailem! Geçtiğimiz günlerde Avon Beauty Club sayfasından harika bir paket aldım. Avon’un en sevilen parfümlerinden biri olan Incandessence parfümü hem annem, hem takipçilerim hem de benim için göndermişler. Ne kadar nazik bir düşünce, bayıldım gerçekten 🙂 Avon’un parfümlerini liseden bu yana sıkça kullanıyorum, hem kalıcılıkları hem de farklı kokuları ile çok tercih ediyorum. Incandessence kokusunu ise annem çok sık kullanırdı, fakat yıllardır almıyorduk. Şimdi bu paket gelince resmen nostalji yaşamış olduk 🙂

Böyle tatlı bir paketin içinde 3 tane Avon Indandessence Parfüm geldi. Ve tabii tatlı, özel bir not da eklemişler paketin içine;

Hem beni, hem takipçilerimi hem de annemi düşünmeleri inanılmaz ince bir davranış değil mi?

Hem ambalajı çok farklı ve şık, hem de koku olarak tam anlamıyla benim kokum diyebileceğim bir parfüm;

İçerisinde elmas orkide, beyaz şakayık ve frezya bulunuyor. Çiçeksi bir koku. Her ortamda, gece ve gündüz kullanabileceğiniz bir parfüm. Ayrıca her yaştan kadına gideceğini düşünüyorum. Hani bazı parfümler vardır çok ağırdır sadece orta yaş üzerine hitap eder, genç kızlar kullanamaz, veya çok şekerli bir kokudur daha çok gençlere uygundur. İşte Avon Incandessence parfüm her yaştan kadınının rahatlıkla kullanabileceği bir koku. Genç kızlarda, anneler de rahatlıkla kullanabilir.

Kalıcılığı ise gerçekten çok iyi. Sabah sıktım, tüm gün gezdim dolaştım, burnua buram buram misgibi çiçek kokuları gelmeye devam etti, en önemlisi başımı ağrıtmayan bir koku. Ben kokulara karşı hassasım, fazla ağır parfümleri kullanamıyorum. Ama bu parfüm dediğim gibi tam benlik.

Bu 3 kokudan biri takipçilerimden birine gidecek hediye olarak. O yüzden beni instagram hesabımdan da takip etmeyi unutmayın.

Avon’a bu güzel ve düşünceli paket için teşekkür ederim, annemi de düşünmeleri çok ince bir davranış 🙂

Avon Beauty Club Mükemmel Mat Ruj Serisi yazım için tık tık

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.