Avon Justine Tissue Besleyici Cilt Bakım Yağı

Merhaba güzel ailem, bugün bir süredir deneyimlediğim Avon Justine Tissue besleyici cilt bakım yağını inceleyeceğiz. Bildiğiniz gibi cildimizin sağlığı, güzelliği, çatlamaması ve iz oluşmaması için en ama en önemli şey nemlendirmek! Bunun önemini artık hepimiz biliyoruz. Nemsiz kalan cilt daha çabuk kırışır, çatlar, iz oluşur, matlaşır ve hatta kuruyarak pul pul dökülebilir.. Böyle durumları yaşamamak için cildinizi ister bir bakım yağı, isterseniz nemlendirici ile düzenli olarak nemlendirmeniz gerekir;

Avon Justin bakım yağı hamilelerin bile kullanımına uygun olarak üretilmiş ve cilde boca nem verirken esneme oranını da arttırmayı vaat ediyor. Yani bu sayede kilo alıp verme gibi problemlerden dolayı oluşabilecek çatlaklar minimuma iniyor;

Avon Justine Cilt Bakım Yağı

İçerisinde badem yağı ve bitkisel yağlar bulunan bu yağ cildinizi besleyip onarırken aynı zamanda hoş bir parlaklıkta veriyor. Aklınıza yağlı görünen, emilmeyen, fazla fazla duracak ağır bir yağ gelmesin, kuru yağ gibi,çabucak emiliyor cilt tarafından, kokusu da çok hafif, hatta yok denecek kadar az..

Şişesi cam değil o yüzden yanınızda da rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ağır değil. Güneş sonrası cildinizi neme doyurmak ve etek, şort giydiğinizde cildinizi pürüzsüz göstermek için de harika olur, tatile mutlaka götürmeniz gereken bir ürün bence, hemen emilmesi de beklemenize gerek bırakmadığından çok pratik.

Bu yağ hakkında sevdiğim bir başka özellik ise cildimi kadife gibi göstermesi oldu. Yani cildimi sıkılaştırıp nemlendirirken sanki hafifçe renk eşitliğini sağlıyor ve cildim daha pürüzsüz duruyor. Özellikle yazın omuz başlarına, köprücük kemiklerine, göğüs bölgesine uygulandığında gerçekten harika duruyor.

Eğer tüm vücudunuza kullanabileceğiniz, hamileyken bile çatlak oluşumunu önleyecek ve en önemlisi hafif yapıda, sivilce yapmadan hızlıca emilecek bir yağ arayışındaysanız Avon Tissue Oil ‘e bakabilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Eğer sizin de bana önereceğiniz uygun fiyatlı bakım yağları varsa mutlaka yorumlara yazın, malum bakımı çok seviyorum ve elimin altında sürekli bu ürünler bulunuyor, su gibi içiyorum desem yeridir 😀 Bir sıla atasözü der ki;

Unutmayın nemsiz kalan bir cilt çatlamaya mahkumdur! 😀 !!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 6 yorum yapılmış.

  1. merhaba bu urun yüz icin kullanilabiliyor mu?

    • merhaba hayır, yüz için uygun değil

  2. Merhaba doğum sonrası çatlaklar icin kullansam faydasi olur mu acaba?

    • Merhaba hem hamilelik süresince hemde doğumdan sonra kullanılıyor zaten bir ürün, faydası olur 🙂

  3. Fazla kilo alıp vermeden omuz ve karım bölgemde çatlaklar oluştu kullanırsam bir faydasını görür müyüm? Ya da kaç gün kullanım sonrası yok olabilir ya da azalır?

    • merhaba, hayır oluşmuş çatlaklara çok etkisi olmaz, çatlak önleyici bir yağ bu, çatlak oluşmaması için kullanmak daha doğru

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.