Avon Kore Cilt Bakım Ürünleri / #KoreTrendiAvonda

Merhaba güzel ailem! Her ay Avon Beauty Club sayesinde yepyeni ürünleri birlikte keşfediyoruz, bende hemen inceleyip sizinle paylaşıyorum! Umarım bu yazılarım daha verimli alışveriş yapabilmeniz açısından faydalı oluyordur! Avon cilt bakım ürünleri kategorisine bir yenisini daha ekleyerek Kore cilt bakım ürünlerini de koleksiyonuna eklemiş ve ortaya çok neşeli ambalajlı, mis kokulu ürünler çıkmış! Eğer sizin de benim gibi animelere, şirin şeylere ilginiz varsa o halde mutlaka bu ürünlerin ambalajlarına aşık olacaksınız! Hadi incelemeye!

Kore Trendi Avon’da!

Minik tatlı bir noodle kutusu içinde gizlenmiş birbirinden şirin ambalajlara sahip ürünler hayal edin.. Beni biraz tanıyorsanız cilt bakımına ne kadar düşkün olduğumu da biliyorsunuzdur! Bu cilt bakım ürünlerinin her biri farklı etkiye sahip! Biri nem verirken diğeri parlaklık veriyor,göz çevresi maskeleri, dudak maskesi.. Ahh hepsi harika! Ürünlere tek tek göz atmadan evvel hemen notumuzu da okuyalım;

Avon K-Beauty

Bu arada hiç birinin ambalajını vs atamayacağım sanırım! Şirinliğe bakın!

Kore kültürü, anime sevdalısı biri olarak gözümden adeta kalpler çıkarak hemen ürünleri incelemeye başladım! Bugün de hızlıca kutudan çıkanlara göz atalım ardından ürünlerin tek tek incelemeleri gelecek canlar!

Jelly Lip Mask

Ambalajı sanki 3 boyutlu gibi olan, kuru dudakları onarmayı bolca nem vermeyi vaat eden dudak maskesi!

Golden Hydrogel Eye Mask

Şimdi ben bunun ambalajını nasıl kıyıp ta atayım ki? Kuru göz çevresi için kağıt maskeler! Bolca nem vermeyi vaat ediyorlarmış, deneyip göreceğim.

CICA Glow Mask

Cildinizi restore eden yani onaran, aynı zamanda da aydınlatan,parlatan bir maskeymiş kendileri. Bakalım, deneyeceğiz, nasılmış etkisi birlikte görmüş oluruz.

Golden Mushroom Uyku Maskesi

Uyurken gece boyu cildinizde kalan, cildinizi neme doyurmayı vaat eden bir maske.

Lotus Flower El Kremi

Kokusu misler ötesi ve ilk izlenim olarak elleri yumuşacık yapan bir el kremi!

Sugar Maple Kağıt Maske

Cildinize nem yüklemesi yapan, cildinizi adeta ‘cam’ gibi gösteren bir maskeymiş efenim!

Umarım keyifle okumuşsunuzdur! Merak ettiğiniz ürünleri yorum olarak yazarsanız öncelik verebilirim. Hepsi detaylı incelemeler ile blogumda olacak canlar, beklemede kalın!

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.