Avon Little Black Dress Parfüm İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Hani o her kadının dolabında bulunması gereken, kurtarıcı, hiç tereddüt etmeden giyebileceğiniz ve sizi harika gösterdiğinden emin olduğunuz ‘küçük siyah elbise’ vardır, özellikle modaya yön verenler ‘dolabınızda olmazsa olmaz’ derler o mini elbise için 🙂 Tam da bu mantıkla ortaya çıkmış Avon Little Black Dress parfüm bugün mercek atında olacak! Her tene, her yaşa, her kadına yakışacak bu joker parfümün nolataları, kalıcılığı, bende uyandırdığı duygular.. Kısacası tüm detaylar yazının devamında olacak, keyifli okumalar..

Avon Little Black Dress

Klasik. İnce zevkli. Gösterişli.  Little Black Dress…

• Oryantal ve çiçeksi koku
• Hanımeli, yasemin ve sandal ağacı notaları 

Sitesinde bu şekilde tanımlanmış koku. Parfümü ilk kokladığınızda buram buram hanımeli ve yasemin kokularını alabiliyorsunuz. Yalnız bu parfümde beni en çok şaşırtan şey onca çiçek kokulu parfümüm içinde en çok odunsu kokan parfüm bu! Yani çiçek bahçesi gibi kokmuyor parfüm, daha odunsu ve seksi bir yanı var. Oysa içeriğinde 2 baskın çiçek notası var ama sandal ağacı ile öyle güzel uyum içindeler ki..

Avon Little Black Dress Kokusu

Kesinlikle kalıcı bir koku.. İlk sıktığınız anda gelen o baskın çiçek kokusu 1 saat içinde teninizde ısınarak daha odunsu ve seksi kokmaya başlıyor.. Söylendiği gibi ‘klasik’ sayılacak bir koku. Ama aklınıza sıkıcı, bilindik bir koku gelmesin. Her ortamda, her yaştan kadının, her mevsimde rahatlıkla kullanabileceği risksiz bir kokudan bahsediyorum.. Asla rahatsız etmeyecek, eminim herkesin beğeneceği temiz, ferah, kadınsı bir koku.. Aynı zamanda şık bir yanı da var..

Özetle Avon Little Black Dress ‘bugün ne sıksam, çok ta ağır olmasın’ dediğiniz günlerde düşünmeden kullanabileceğiniz joker bir koku. Parfüm sever biriyseniz bu parfümü mutlaka koleksiyonunuza eklemelisiniz. Her yaştan kadının kullanabileceği bir koku, genç kızlar, olgun kadınlar dahil herkes rahatlıkla tercih edebilir.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur!

AVON markasına ait diğer tüm ürün incelemelerim için BURAYA tıklayabilir, fikirlerimi okuyabilirsiniz.

Blogumda incelediğim tüm parfüm koleksiyonumu okumak için Parfüm kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.