Avon Luminata Parfüm İncelemesi

Avon Luminata Kadın Parfümü

Merhaba güzel ailem! Blogumda 100 den fazla parfüm incelemesini PARFÜM kategorimde bulabilirsiniz, hem kadın hem erkek parfümleri incelemelerim eminim size fikir verecektir. Bugün ise Avon’un en yeni parfümlerinden biri olan Luminata Parfüm mercek altında olacak! Özellikle baharlık, uçuş uçuş, neşeli bir parfüm arıyorsanız yazımın devamına buyurun! Notalarından kalıcılığına kadar inceleyelim bu harika şişeli parfümü;

Avon Beauty Club

Gördüğünüz gibi inanılmaz şık bir şişesi var, ben makyaj masamın üzerinde görmeye bayılıyorum!

Şimdi hemen notalarına bakalım;

  • Şakayık
  • Vanilya
  • Franbuaz

Avon Luminata Parfüm Kokusu

Öncelikle çiçeksi ama çok çok az da tatlı kokan bir parfüm, ama aslınıza asla şekerli, ağır bir koku gelmesin, çiçeksi+neşeli desem daha doğru anlatmış olurum. İçindeki o Franbuaz parfümü enerjik ve neşeli hale getirmiş. Çok hafif bir koku, her yaşa yakışır ama bence 20-30 yaş arası her kadın bayılacaktır. Parfümlere yaş yüklemek saçma belki ama insan yaş aldıkça daha imza kokular arayabiliyor o yüzden yaş aralığı verdim. İmza olabilecek iddialı, baskın bir koku değil, sevimli, neşeli, uçuş uçuş, hafif bir koku.

Avon Luminata Parfüm Kalıcı mı?

Kalıcılıktan beklentiniz sabah sıkıp akşam hala kokması ise maalesef o kadar kalmıyor.. Fakat 4-5 saat buram buram alıyorsunuz kokusunu. Çok kalıcı bir parfüm olmasa da bu aslında boğucu olmamasını sağlıyor ve bahara daha çok yakışıyor bence.

Çok beğenerek kullanacağım bir koku oldu, kesinlikle imkanınız varsa tester koklayın derim, eminim bayılıp alacaksınız, çok hafif ve kibar bir koku..

Blogumda incelediğim tüm parfüm koleksiyonumu okumak için Parfüm kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.