Avon Mark Big False Lash Hacim Veren Maskara İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Yeni bir maskara incelemesi ile geldim bugün. Maskara makyajın olmazsa olmazlarından. Eğer tek bir tane makyaj ürünü seçme şansım olsaydı kesinlikle maskara derdim. Çünkü sizi bir anda canlandıracak, bakışlarınıza derinlik katacak güce sahip. Hem gözleri daha açık, büyük gösteriyor hem de bakışları anlamlı kılıyor. Hal böyle olunca sanırım en çok deneyimlediğim makyaj ürünü de maskaralar oluyor. Blogumda bir sürü farklı markaya ait farklı farklı maskara incelemelerini bulabilirsiniz. BURAYA tıklayarak okuyabilirsiniz. Bugün ise Avon Mark Big Fasle Lashes maskarayı mercek altına alacağız, hadi başlayalım!

Avon Mark Hacim Veren Maskara

Avon Mark maskaraların birbirinden farklı seçenekleri var, big false lashes ise daha çok kirpiklere ‘hacim’ vermeyi vaat ediyor. Tahmin edeceğiniz gibi kıl fırçalı. Çünkü kıl fırçalar en iyi hacim veren fırça tipidir, plastik fırçalar ise daha çok uzatma ve tek tek ayırma performansında iyidir;

Oldukça sık kıllı, nispeten büyük bir fırça karşılıyor bizi. Maskaranın fırçası alışılmış standartlara göre bir tık daha büyük. Bu gözünüzü korkutmasın, tek hamlede kolayca uygulamak için ideal oluyor. Yalnız çok kısık, ufak göz yapısına sahip olanlar belki uygularken göz kapağına bulaştırma sorunu yaşayabilirler.

Avon Mark Big False Lashes Maskara Fırçası

Her maskarada olduğu gibi ilk açıldığında kıvamı çok sıvı, yani biraz fazla akışkan ve bu yüzden gerçek performansını 1 hafta sonra gösteriyor. Ben kirpiklerimde duruşunu ilk anda açıp uygulayıp çektim, ama şuan maskara çok daha güzelleşti. Aradan 2 hafta geçti ve kıvamı biraz katılaştı. Artık daha çok memnunum, sizin de aklınızda olsun. Bir maskarayı yeni alınca beğenmeyip kenara atmayın, 1 hafta sonra yeniden şans verin, belki de aşık olacaksınız, o kadar farkediyor yani.

Tek katta, yapısı ıslakken, kirpiklerimi kıvırmamışken performansı bu şekilde. Gün içinde akmadı, dökülme yapmadı ve en önemlisi topaklanma sorunu yaşamadım. Gündüz tek kat gece makyajlarında 2 hatta takma kirpik etkisi için 3 kat bile uygulanabilir. Avon Mark Big False Lashes Maskarayı hacim bekleyenler beğenecektir.

Avon markasına ait diğer ürün incelemelerim için TIK

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.