Avon Mark Big False Lashes Maskara İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bugün birlikte Avon markasının yeni serisi olan Mark serisinden Big False Lashes isimli maskarayı inceleyeceğiz. Uzuuun yıllarıdır Avon markasından alışveriş yapmıyordum. Zaten bu maskaraları da kız kardeşim almış, o yüzden size şu hesap güvenilir, şuradan alın diye öneri yapamayacağım. Güvendiğiniz hesaplardan alabilirsiniz beğendiyseniz. O zamaan hemen başlayalım incelemeye;

avon-mark-maskara

Öncelikle bende 2 maskarası var Mark serisinin. İkisi de aynı, ama biri lacivert. Bugün siyah olanını inceleyeceğiz, ilerleyen günlerde de lacivert olanı paylaşırım canlar. Bu maskara adından da anlayacağınız gibi ‘takma kirpik etkisi’ yaratacağını vaat ediyor. Yani bolca dolgunluk verip uzatacağını söylüyor.

avon-big-false-lashes-maskara

Hemen fırçasına bakalım;

avon-maskara-yorumlari

Kıl fırçaya ve sık kıllı bir yapıya sahip. Bildiğiniz gibi kıl fırçalar silikonlara göre daha fazla volum veriyorlar kirpiklere. Oldukça sık kıllar olduğundan ve birbirine yakın olduğundan volum verme performansı iyi sayılır ama kirpikleri maalesef birbirine yapıştırıyor biraz;

avon-big-false-lashes-maskara-kullananlar

Ürün suya dayanıklı olmadığından kolay çıkıyor, ama alt kirpiklerde de biraz akma yapıyor. Kirpikleri birbirine yapıştırması beni memnun etmediğinden sevdim mi sevmedim mi arada kaldığım bir maskara oldu açıkcası. Verdiği volum ve hafif uzatma etkisini sevdim aslında. Ama dediğim gibi, bu kirpiklerimin iyi hali, biraz yapıştırıyor açıkcası. Tabii kullanırım bitirene kadar ama sanırım tekrar almayacağım.

avon-big-false-lashes-yorumlar

Diğer maskara incelemelerim;

Wet n Wild Max Volume Plus Maskara İncelemesi

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.