Avon Mark Epik Ruj Temptress Rengi

Merhaba güzel ailem! Kimler dudaklarında iddialı ve cesur ruj renklerini taşımayı seviyor? Ben mi? Imm ben aslında daha çok gül kurusu ve dudak rengine yakın rujları daha fazla kullanıyorum sanırım. Ama bazı anlar oluyor ki, içimden iddialı, cesur ve biraz da vamp bir ruj sürmek geliyor! İşte öyle günlerde elimin gittiği rujlardan biri ile geldim bugün! Avon epik ruj Tepmtress! Tempstress ruj cesur fakat bir o kadar da konforlu! Böylesine koyu ve derin bir renk sürerken beni zorlar diye düşünüyorsunuz ama hayır, dudak kalemi bile gerektirmiyor canlar.

Avon Temptress Ruj

Şöyle bakmak bile rujun iddiasını anlamaya yetiyor değil mi? Adeta siyaha çalan çok derin bir mor;

Aslında uygulayınca siyaha yakın beklediğiniz renk yerini tutkulu ve derin bir mor renge bırakıyor;

Fark ettiniz mi bilmiyorum ama ruj sadece mor renginden ibaret değil. Sanki yansıması hafif bordoya çalıyor gibi. Çok ilginç bir renk gerçekten. Açıkcası bu cesur rengi günlük hayatta taşımak bayağı zor. Makyaj önerisi olarak bomboş sadece maskara uygulanmış gözler, porselen bir cilt, çok hafif kontür, asla allık vs olmamalı ve bu ruj.. Efsane bir görünüm olacaktır!

Şimdi dudaklarda uygulanmış haline bakalım bu iddialı rujun, o içindeki bordoluğu daha iyi anlayacaksınız;

Ruj mat bir ruj değil, bu yüzden uygulaması çok kolay, dudakta akıyor ve dudağı kurutmuyor, nemli bırakıyor.

Eğer benim gibi ara sıra da olsa canınız böyle iddialı rujlar kullanmak istiyorsa kesinlikle bakabilirsiniz. Farklı ve yansıması olan bir ruj. Tek başına mor, siyah veya bordo değil, sanki 3 rengin karışımı ve çok çok hoş bir yansıması var. Bu arada pıt pıt dokundurup dağıtarak kullanınca da muhteşem bir dudak rengi oluyor, o şekilde de deneyebilirsiniz. O zaman günlük kullanıma uygun oluyor, çekmecede öylece kalmamış olur rujunuz, aktif şekilde de kullanabilirsiniz 🙂

Avon markasına ait diğer ürün incelemelerim için TIK

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.