Avon Mark Pembe Oje İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Bugün yeni bir oje önerisi ile geldim! Blogumun TIRNAK kategorisinde biiiir sürü, gerçekten çok fazla oje önerisi, incelemesi ve tırnak süslemesi, tırnak bakımı yazılarımı bulabilirsiniz. Bugün önereceğim oje pembe aşıklarına gelsin! Çünkü muhteşem, capcanlı bir pembe! Avon Mark Pembe Oje sizlerle;

Avon Mark serisindeki ojelerin yapıları gerçekten çok güzel. Hem tek katta bile örtücüler, hem opaklar, yani renklerini şişedeki gibi veriyorlar, hem fırçalarının boyu ideal (çizgi çizgi kalmıyor), hem de nispeten çabuk kuruyorlar. Bu uygulamada ben yine de 2 kat uygulamayı tercih ettim, çünkü her zaman 2 katta rahat ederim, üzerine de ekstra parlak durması için NK üst kat uyguladım.

Avon Mark Gel Shine Oje

İsmi yok rengin ama numarası P807, oldukça canlı bir pembe tonu. Beni bilenler bilir, pembe aşığı olmasam da ara sıra kombinlerimde, bu tarz ojelerde pembe rengi kullanıyorum. Ama eğer pembe aşığıysanız mutlaka beğenirsiniz bu güzel pembe tonunu.

Yazın renklenmek için çok güzel bir ton, tam bikini, deniz, güneş rengi yani 😀

Tırnak kategorimden daha fazla süsleme dizayn, oje kombinleri yazılarıma ulaşabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.