Avon Maxima ve Maxime Parfümler İle İçindeki Maksimum Gücü Keşfet!

Merhaba güzel ailem! Çocukluğumdan beri her zaman parfümler, parfüm reklamları, kokular, parfüm şişeleri kısacası parfüm ile ilgili olan herşey beni cezbetmiştir.. Yıllar geçtikçe yeni kokular denesem de, parfüm koleksiyonuma yeni parfümler eklesem de içimdeki o meraklı çocuk her yeni parfüm piyasaya sürüldüğünde heyecanlanıyor ve ‘acaba nasıl kokuyor, notaları neler’ diye merak ediyor! Avon’un yepyeni 2 parfümü bugün blogumda olacak. Avon Maxima ve Maxime parfümler! Hazırsanız şişeleri oldukça ihtişamlı bu 2 kokuyu incelemeye başlayalım;

Avon Maxime ve Maxima Parfümler

avon maxima kadın parfümü

Şişeleri bana helenistik dönemleri anımsattı, harika tasarımları ile makyaj masasında çok şık duracak şekilde tasarlanmışlar. Kadın ve erkek için bu kadar birbiri ile uyumlu şişeler üretmeleri çok şık gerçekten, bayıldım!

Avon Maxıma Kadın Parfümü

Şu şişenin tasarımının güzelliğine bakar mısınız.. Ay neyse daha fazla kendimi kaybetmeden hemen size notaları hakkında bilgi vereyim;

İçindeki muhteşem gücü ateşle. Olduğun her yerde izini bırak. 

  • Eau de Parfume 
  • Gençlik vaadeden altın otuyla yaratıldı.
  • Sıcak, Çiçeksi, Çekici
  • Maxima Kadın/Bayan Parfümü

ÖLÜMSÜZ ÇİÇEK
Sonsuzluğun çiçeği. Bu çiçeğin yağının sonsuz gençlik verdiği söyleniyor. 

Sonsuzluğa çiçek açan, yağının sonsuz bir gençlik vaadettiği ALTIN OTUYLA yaratıldı.

Avon Maxima kadın parfümü bence çok genç bir koku değil.. Tam olarak 30 lu yaşların kokusu.. Şimdi parfümün yaşı mı olur demeyin bence çok alakalı..

Örneğin bu parfümü henüz yeni liseye başlamış bir genç kıza yakıştıramazken 30 lu yaşlarında genç bir kadına aşırı yakıştırıyorum!

Seksi, naif, bir o kadar da fark edilebilir bir koku..

Ben bu parfümü çiçeksi olmasına rağmen sonbahar ve kış aylarına daha çok yakıştırdım. İçinizi ısıtan sıcak bir yanı var.. Yani böyle burnunuza gelen koku size kendinizi evinizde gibi, tanıdık ve sıcacık bir koku gibi hissettiriyor, umarım anlatabilmişimdir..

Şık bir koku, davetlerde, şık elbiseler ile tamamlanacak, asla sırıtmayacak bir koku.

Avon Maxime Erkek Parfümü

Avon Maxime Erkek parfümü sanki Gladyatör zırhını andıran bir şişe tasarımına sahip. Hemen notalarına göz atalım, bu arada eşim bu parfüme tek kelime ile ba-yıl-dı!

İçindeki muhteşem gücü ateşle. Olduğun her yerde izini bırak. Maxime!

  • Eau de Toilette – EDT
  • Eski çağların en değerli reçinesi OLIBANIUM ile yaratıldı.
  • Tütsülü, Odunsu, Enerjik
  • Erkek Parfümü

OLIBANIUM
Eski çağların en değerli reçinesi olarak bilinen parfümlerde kullanılan ilk bileşenlerden biridir. 

Eski çağların en değerli reçinesi OLIBANIUM ile yaratıldı.

Erkek parfümü kesinlikle farklı, kalıcı ve bir o kadar da çekici. Alışık olduğumuz traş losyonuna benzer, her erkekte aynı kokan standart kokulardan değil. Kendine özgü, farklı ve girdiğiniz ortamda mutlaka ‘parfümün ne’ diye sorulacak bir koku.

Bu 2 parfümün birbiri ile olan uyumuna, bende uyandırdığı o mistik hisse bayıldım..

Bu arada Avon Beauty Club kutusu olarak geldi bu güzel kokular. Yanında erkek Maxime parfümün losyonu da çıktı, bu işe en çok Buğra sevindi 🙂

Tıraştan sonra cildinize uygulayabileceğiniz hem nem veren hem tahrişi engelleyen bir losyon, hafif bir kokusu da var, parfüm ile uyumlu.

Avon Beauty Club o kadar düşünceli kutular hazırlıyor ki içinden bir de bu ‘flash tatoo’ denilen geçici altın detaylı dövmelerden de çıktı.

Avon ailesine bu güzel paket için çok teşekkür ederim, severek kullanacağız eşim de ben de.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.