Avon Planet Spa Luxuriously Refining Soyulabilen Yüz Maskesi

Merhaba güzel ailem! Uzun süredir blogumu aktatıyorum farkındayım ama bu hafta güzel yazılar ile telafi edeceğim söz! Bugün Avon Planet Spa Luxuriously Refining Soyulabilen Yüz Maskesi mercek altında olacak. Son yılların en eğlenceli ve etkili yüz maskeleri soyulan formda olanlar bence. Hele gözenek temizlemede başarılı ise o gözeneklerin kirden, siyah noktalardan arınması insana ayrı bir haz veriyor 😀 Bu konuda takıntılıyım sanırım, özellikle burnumun üstü asla pütürlü olmamalı, kaymak gibi olmalı! Yoksa cilt bakımım tamamlanmış gelmiyor bana.. Lafı fazla uzattım hadi maskeyi incelemeye geçelim!

Avon Soyulabilen Yüz Maskesi

Planet Spa serisinden olan bu maske zengin havyar özleri ile cildi aydınlatmayı, pürüzsüzleştirip arındırmayı vaat ediyor.

Öncelikle çok güzel kokan bir maske, ama eğer koku hassasiyetiniz varsa belki rahatsız edebilir. Maskenin içinde ufacık sim gibi ışıltılar var. Bu ışıltılar ile cildi canlandırmayı vaat ediyor;

Maskenin oldukça akışkan ve çabuk kurumaya müsait bir yapısı var. Sürüldüğü anda ciltte soğuk bir his bırakıyor. Bu his çok hoşuma gitti, buzz gibi yapıyor cildi ve bu sayede cilt daha canlı, daha enerjik görünüyor;

Parmaklar yardımı ile de uygulanıyor ama silikon tarzı maske uygulama fırçaları ile uygulanınca daha homojen oluyor. Soyulan maskeler eğer yüzünüzdeki minik ayva tüylerini kopartıyorsa ve bundan rahatsız oluyorsanız Avon Planet Spa soyulan maske yüz tüylerini çekiştirmeden nazikçe soyuluyor.

Haftada 1 veya 2 kez kullanmak yeterli oluyor. Kullanım önerilerim ise duştan çıktıktan hemen sonra gözenekler açıkken uygulamak. O şekilde gözenekler açıkken maskeyi sürdüğünüzde maskenin sıvı yapısı gözeneklerin içine iyice doluyor ve maske kuruyunca soyarken gözeneklerin içindeki kir ve yağ arınmış oluyor.

Umarım faydalı olmuştur maskeyi merak edenler için. Çok elzem ve mutlaka alın dediğim bir maske değil. Ama soyulan maskeler arasında en hafif olanı, tüyleri almayanı. Bu anlamda belki ilginizi çeker, değerlendirirsiniz diye yazmak istedim canlar 🙂

Daha fazla bakım ürünü ve önerisi yazım için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.