Avon Red Brick Dudak Kalemi İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Dudak makyajının olmazsa olmazlarından dudak kalemleri eminim ki birçoğumuzun makyaj koleksiyonunun demirbaşları! Muazzam bir dudak makyajı için dudak kalemlerini ruj tonu ile yakın seçmek makyaja ayrı bir profosyonellik katıyor. Makyaj artistleri ve güzellik gurularının dudak kalemi olmdan ruj sürdüğüne pek rastlamıyoruz. Bunun en büyük sebebi dudak hattını daha net belirlemek ve daha temiz, muazzam bir görünüm yaratmak. Ayrıca bazen dudakları olduğundan daha büyük ve hacimli göstermek için de kullanılıyor. Bugün çok ama çok severek kullandığım Avon Red Brick Dudak Kalemi mercek altında olacak! Bu kaleme neden mi aşığım? Cevabı renginde saklı!

Avon True Colour Red Brick Dudak Kalemi

Kaleme dair en sevdiğim şey kesinlikle asansörlü oluşu. Böylece kalemtraş derdinden tamamen kurtulmuş oluyorsunuz. Özellikle ufacık  makyaj çantasına ekstra kalemtraş koymak hiç hoşuma gitmez (zaten çantalarımız da el kadar 😀 )

Avon Red Brick Dudak Kalemi birçok farklı ruj rengi ile uyum sağlayacak bir ton. İçinde kahvelik te var, kırmızılıkta. Hatta biraz daha silik uygularsanız diğer rujlarınız ile bile kullanabilirsiniz. Ben bugün rengi daha iyi görmeniz için tek başına tüm dudağıma ruj gibi uyguladım;

Dudağımın altına herhangi bir balm uygulamadım. Yapısı yumuşacık olduğundan maalesef biraz kırıldı, fazla açmışım 🙁 Siz hem lip balm uygulayın hem de ucunu az açarak uygulayın, o zaman yağ gibi akacak ve ucu kırılmayacaktır. Gördüğünüz gibi aşık olunası bir rengi var.. Ne kadar aradıysam onlarca rujumun içinden tam bu ton bir ruj bulamadım.. Sanırım Red Brick’i yedekleyip ruj gibi uygulayacağım!

Eğer birçok rujunuz ile uyum sağlayacak, kalemtıraşa ihtiyaç duymayacağınız, hatta ruj gibi tek başına uygulayacağınız bir dudak kalemi arayışınsaysanız en azından bu rengi bir kere deneyin derim, ben bu renge kefilim eminim esmerlere de, sarışınlara da efsane yakışacaktır.

UMARIM KEYİFLE OKUMUŞSUNUZDUR 🙂

Avon markasına ait diğer ürün incelemelerim için TIK

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.