Avon Secret Attitude Crush Vücut Spreyi

Avon Secret Attitude Crush Vücut Spreyi

Merhaba güzel ailem! Parfüm denince akla www.papatyaski.com gelir! 😀 Şaka bir yana blogumu açtığım ilk günden bu yana en ama en severek yazdığım kategorim PARFÜM kategorisi oldu! Sürekli yeni kokular keşfetme aşkım, kokulara olan ilgim.. Asla azalmıyor, 1 gram bile.. Parfüme hayır diyemiyorum.. Bu da benim zaafım.. Eğer bu yazıya geldiyseniz eminim siz de bir şekilde kokulara özel ilgi besliyorsunuz. Bugün Avon Secret Attitude Crush Vücut Spreyi mercek altında olacak! Bakalım notaları, bende hissettirdikleri, kalıcılığı nasılmış?

Avon Secret Attitude Crush Vücut Spreyi İncelemesi

avon vücut spreyi

Secret Attitude parfüm serisi Avon’un sevilen serilerinden. Vücut spreyleri ise hem parfümlerin tamamlayıcısı hem de bahar yaz aylarında kullanıma çok daha uygun. Bendeki versiyonu ise ‘crush’ olan. Başka çeşitleri de varmış.

avon vücut spreyleri

Meyveli bir kokuya sahip vücut spreyi 3 farklı notadan oluşuyor;

Fambuaz,

Ananas,

Badem sütü

Öncelikle en çok sorulan soruyu cevaplandırayım, kalıcılığı nasıl?

Vücut spreylerinden parfüm performansı beklemek yanlış, çünkü zaten mantık olarak parfüm sıkmak istemeyenler için, yaz aylarında ağır bulanlar için üretilmiş daha hafif kokular anlamına geliyor bu tarz ürünler. E haliyle kalıcılığı parfüm gibi değil. En faz üzerinizde hissedilen kokusu 2 saat. 2 saat sonra çantanızdan çıkartıp tazelemeniz gerekir. Vücut spreyleri gün içinde tazelenmek için daha idealdir, parfüm bunaltıcı olabiliyor.

Eğer aradığınız çok hafif, kolonyamsı, içi baymayan, gün içinde fıs fıs tazelenecek bir koku ise beklentinizi karşılar. Ama saatlerce kalıcılık beklemek yanlış. 1-2 saat arası koku performansı.

Yaz aylarında enerji verecek bir kokusu var. Hani bazı kokular burnunuza gelince nedensiz mutlu ve enerjik hissedersiniz, oh be yaz, hava güzel dersiniz, hıh bende hissettirdikleri böyle işte bu kokunun.

Bahar, yaz, çiçekler, uçuş uçuş elbiseler, dalgalı saçlar.. Hafif bir makyaj ve meyveli bir koku. Tam anlamıyla yazı anımsatan bir tarafı var.

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.