Avon Surreal Sky Parfüm İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Avon Beauty Club #avondafestivalvar etkinliği kapsamında biz bloggerlara deneyimlememiz için harika parfümler göndermişti! Parfümlerin diğerlerini ŞU yazımda inceledim, okumak isterseniz tıklayabilirsiniz. Geriye serideki en ilginç, en beğendiğim kokulardan biri olan Avon Surreal Sky parfüm kaldı! Bugün bu tatlı şişedeki parfümü inceleyeceğiz, hadi başlayalım;

Avon Surreal Sky Parfüm

Hem şişe tasarımı hem notaları ile Surreal Sky diğer parfümlerden sıyrılıp aklımda kendine bambaşka bir yer edindi bile!

lham verici. Gerçeküstü. Hayalci. Surreal Sky…

Eau de toilette

Meyvemsi ve aromatik koku

Gecenin kraliçesi çiçeği, kırmızı meyveler ve amber notalarının buluşması

Surreal Sky içerisinde kırmızı meyveleri bulundursa da başlı başına tatlı, şekerli bir koku asla değil. Evet meyveli ve neşeli bir parfüm ama o iç bayan, şurup gibi kokan kokulardan asla değil! İçerisindeki kraliçe çiçeği ve amber notası parfümü biraz daha dinginleştirmiş ve o meyveli notalar ile olan uyumunu dengelemiş!

Avon Surreal Sky Kokusu

Bu parfümün bende uyandırdığı hislere gelelim..

Yazının başında dediğim gibi neşeli bir parfüm, oldukça dinamik, eğlenceli, daima hareket eden, etrafına gülücük saçan kadınların ışığını daha da vurgulayacak bir kokusu var. Spor ortamlarda, neşeli çiçekli elbiseler ile muhteşem bir uyum içinde olur. Parfüm bence mevsim kullanılabilir ama sanki sonbahar ve kış aylarına daha da yakışır, sıcacık, meyveli, neşeli bir koku! İçinizi ısıtacağından eminim.

Yaş olarak yine her yaşa hitap edecek bir koku, genç kızlara da 30 ve üstü yaştaki kadınlara da çok yakışacakır. Belki 60 lı yaşlar için fazla hareketli kalabilir ama 🙂 Parfümün kalıcılığı gayet iyi, 4-5 saat yoğun kokuyor, 5 6 saat sonra ise yavaş yavaş amber notasını sergilemeye başlıyor, kulak arkası, el bileğinin içine sıkarak kalıcılığını daha fazla arttırabilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur!

AVON markasına ait diğer tüm ürün incelemelerim için BURAYA tıklayabilir, fikirlerimi okuyabilirsiniz.

Blogumda incelediğim tüm parfüm koleksiyonumu okumak için Parfüm kategorimi ziyaret edebilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım  instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.