Avon True Velvet Luminosity Metalik Mat Ruj / Red Flash

Merhaba güzel ailem! Son dönemlerin yeni makyaj trendi dudaklarda metalik tonları taşımak! 2018 kış trendlerinin arasında metalik dudakları sıkça göreceğiz. Gerek ünlü markaların defilelerinde ve backstage denilen profosyonel makyaj ortamlarında metalik etkili makyajları görüyoruz. Metalik mat ruj trendini yakalamak için ise Avon True Velvet Luminosity Metalik Mat Ruj serisine bakabilirsiniz. Bugün serinin içindeki bence en güzel tonlardan biri olan Red Flash rengini göstermek istedim sizlere! Eğer serideki tüm renkleri merak ediyorsanız ŞU yazımdan hemen ulaşabilirsiniz!

Avon Metalik Mat Ruj Red Flash

İçerisinde kiremitlik bulunan harika bir kırmızı tonu diyebiliriz bu renk için! Tam bir sonbahar-kış mevsimi ruju! İçerisinde minicik yansımalar var, bu yansımalar ruju biraz daha ‘kızıl’ biraz daha kiremit gösterse de aslında hafif ve hoş bir kırmızı tonu hakim;

Uygulaması oldukça kolay, yağ gibi akıyor, öyle sert ve tebeşir gibi bir ruj beklemeyin, ama buna rağmen verdiği renk oldukça opak. Dudağı tamamen kaplıyor ve rengini veriyor, mat dese de bence masmat değil, hafif ıslak, nemli bir görünümü var;

Rengi çok hoş gördüğünüz gibi, içindeki yansımalar ise dudağa uygulandığında daha güzel belli oluyor;

Avon Red Flash Ruj

Dudaklarımı herhangi bir dudak kalemi ile çerçevelemedim, dikkatlice uygulayınca gerek te kalmıyor. Rengi çok hoşuma gitti, çünkü bence tam olarak buğday tenler için üretilmiş bir ton. Ama itiraf etmem gerek aşırı esmerlere de muhteşem olur!

Umarım keyifle okumuşsunuzdur!

Daha fazla Avon ürünü incelememi okumak için TIK

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. 

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. ekleseniz muhteşem olur!

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.