Avon Velvet Luminosity Ruj Serisi / Avon Beauty Club

Merhaba güzel ailem! Avon markasının henüz piyasaya yeni sürülen Velvet Luminosity ruj serisi ilk benim blogumda! O kadar heyecanlanıyorum ki size henüz piyasaya bile sürülmemiş olan ürünleri tanıtırken! İlk benden okumanız beni öyle heyecenlandırıyor ki.. Avon Beauty Club ayrıcalığı ile Dilan Çiçek Deniz’in favorisi olan metalik etkiye sahip rujlara göz atalım!

Avon Velvet Luminosity Rujlar

Dilan Çiçek Deniz’in favorisi metalik mat etkili Avon Velvet Luminosity rujların birbirinden güzel renkleri var! Gördüğünüzz gibi yine çok özenli,insanın içini kıpır kıpır eden bir kutu ile göndermişler. İtiraf edeyim Avon Beauty Club’ın gönderdiği PR kutularını asla atamıyorum! Öyle güzeller ki..

Bana sık sık Avon Beauty Club ile ilgili sorular geliyor, onları da cevaplandırmış olayım canlar;

Soru: Avon Beauty Club nedir, nasıl kutu alabilirim?

Cevap: Avon beauty club blogger, youtuber ve infuluencer gibi belli bir kitleye hitap eden kişilere yeni ürünlerini göndererek ürünlerin tanınmasını, duyulmasını sağlayan bir oluşumdur. Eğer bahsettiğim gibi bir kitleye hitap etmiyorsanız  bu kutuları satın alamıyorsunuz veya size hediye olarak gelmiyor.

Soru: Sen Avon’un listesine nasıl dahil oldun? Ben nasıl dahil olabilirim?

Cevap: Bu bana en çok sorulan sorulardan biri aslında. Avon bana mail atmıştı Beauty Club henüz kurulmadan evvel. O şekilde çalışmaya başladık. Yani tamamen onların seçimi diyebilirim.

Şimdi gelelim paketi incelemeyeee! Bugün sadece rujların renklerine göz atalım, ilerleyen günlerde tek tek dudağımda duruşları da gelecek canlar;

Avon Velvet Luminosity Ruj Renkleri

Renklerin her biri bambaşka bir dünya gibi.. Pembeden mor tonlarına, gül kurusu tonlarından daha soft nude renklere varana kadar her renk mevcut!

Renk skalası çok geniş;

Ambalajları da çok şık, rose gold yani pembe altın detaylarına bayıldım;

Dış kısmı hafif kauçuk gibi, el izi kalabiliyor o yüzden pudra, fondöten gibi ürünler varsa elinizde dikkat etmeniz gerekebilir.

Rujların yapısı öyle akışkan ve kremsi ki, bileğime sürerken adeta kayıp gittiler. İçerisinde minicik altın,gümüş, sedefli ışıltılar bulunan renklerin bazıları full metalik görünümlü ve bayağı iddialı. Eğer farklı ruj yapılarından farklı bitişlerden hoşlanıyorsanız mutlaka bu seri ilginizi çekecektir.

Bileğime sürdüğüm rujların rengine daha ayrıntılı bakalım şimdi de. Dediğim gibi rujların dudakta duruşları, dudağı kurutup kurutmadıkları, kalıcılıkları ile ilgili bilgiler yakında blogumda olacak.

 

Blushing Brilltant – Luscious Lilac – Luminous Nude

Prismatic Pink – Glistening Mulberry – Gold Rush

Rosy Glow – Violet Shine – Polished Topaz

Garnet Flare – Plum Dimensions – Cocoa Beam

Tüm renkleri denemek için sabırsızlanıyorum!

Bu bebeklere yeni bir akrilik almam gerekecek! 😀

Tabii en beğendiğim tonları tahmin edersiniz..

Gül kurusu ve dudak rengi tonlarına aşığım!

Umarım keyifle okumuşsunuzdur!

Avon markasına ait diğer ürün incelemelerim için TIK

Daha fazla makyaj görselleri ve ürün önerileri için Güzellik kategorime ışınlanabilirsiniz!

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.