AYZE DOĞALTAŞ AMETİST KOLYE

Merhabaa güzel ailem, taşların doğal gücüne inanan biri olarak Ayze Doğaltaş sayfasından 2. doğal taşlı kolyeme kavuşmuş bulunuyorum. Ayze Doğaltaş ile ilk olarak yeşil florit taşlı kolye ile tanışmıştım, ve etkilerini gerçekten çok beğenmiştim. Ayrıca yolda yürürken, otobüste mutlaka kolyemi soranlar oluyordu.Şık, zarif bir tasarımdı,ve farklı duruyordu. Buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Bugün ise bir başka büyüleyici doğal taş ile tanıştıracağım sizi, rengine vurulduğum Ametist taşlı kolyem;

ametist_tasi_kolye

Bu kolyede enn sevdiğim şey o doğal taşın kendine özgü görüntüsünün kaybolmaması. Değerli, doğal bir taşı boynumda olduğu gibi,kendi şekliyle taşımak çok hoşuma gitti. Ben biraz bohem ve eski tarz giyinmeyi seven biriyim, o yüzden bu kolyemi boynumdan çıkarmayı düşünmüyorum, tam benlik.

ametist_tasi

AMETIST

-Duygulari yatıştırır ve stresi azaltır

-uykusuzluk problemlerinizi çözer

-yastık altı kullanımında rahat ve huzurlu bir uyku sağlar

-kuvars ailesinden olduğundan dolayı radyasyon toplayıcı özelliği vardir

-migren ağrılarına iyi gelir

-depresif ruh halini hafifletir

-pozitif yasama enerjisi katar

-bağışıklık sistemini kuvvetlendirir

ayze_dogaltas

Ayze Doğaltaş sayfasının şöyle güzel bir özelliği var. Hem kişiye özel tasarımlar yapıyorlar hem de birbirinden farklı özelliklere sahip doğal taşları bileklik, tesbih, kolye ucu şeklinde yaptırabiliyorsunuz. Dilerseniz doğal taşın kendisini alarak koleksiyon da yapabilirsiniz. (ki bu nişanlımla birlikte yapmayı istediğimiz koleksiyonlardan biri)

dogal_taasli_kolye

2 farklı kullanım için hem deri hem de gümüş rengi zincir göndermişler, siyah boğazlı kazaklarımla deriyi, bu tarz boynu açık bluzlerimle de zinciri kullanmayı sevdim 🙂

ametist_tasli_kolye_ucu

Fazla söze gerek yok şu taşın güzelliğine bakar mısınız yaa.. Nasıl orjinal ve farklı duruyor, gören bir gelip eline alıyor, inceliyor zaten 😀 Bir de bu taşı yastık altınıza koyarsanız daha ferah ve rahat bir uyku deneyimi sağlıyor. Baş ağrısını geçirip geçirmediğini tam deneyemedim ama boynumda taş sımsıcak oluyor, sanki ateşe tutmuşum gibi ısınıyor, sanırım beden ısım ve enerjimle ilgili bir olay.

ametist_tasi-2

Doğaltaş koleksiyonuma eklemek istediğim sıradaki taş ”Pembe Kuvars”..O nasıl tatlı bir pembeliktir, nasıl zarif narin bir taştır öyle.. Tamam taşlara olan aşkımla sizi darladığım yeter 😀 Siz de benim gibi taşlara meraklıysanız  Ayze Doğaltaş  tıklayarak diğer taşlara da göz atabilirsiniz.

hediye_fikirleri

Yeni yıl yaklaşırken özellikle kadınlara alınacak güzel bir hediye seçeneği doğal taşlar bence. Keza tesbih kullanan erkekler için de hoş bir hediye fikri olur. Hadi kaçtım ben, öpüyorum hepiciğinizi 🙂

amethist

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

Daha fazla aksesuar ve doğal taşlar için Ayze Doğaltaş sayfasına göz atabilirsiniz.
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.