Ayze Doğaltaş Mavi Kyanit Taşlı Choker Kolye

Merhabaa güzel ailem, doğal taşlara olan ilgimi artık mutlaka anlamışsınızdır diye tahmin ediyorum 😀 Daha önce Ametist, Kaplan Gözü, Florit taşlarından aksesuarlarımı paylaşmıştım. Bugün ise yine en güvendiğim doğal taş sayfası olan Ayze Doğaltaş‘ın yeni üretimi Mavi Kyanit taşlı kolyemi göstermek istedim sizlere;

mavi-kyanit

Son dönemlerde oldukça moda olan tasma şeklindeki ‘choker’ kolyeler ile doğal taşların birleşimi inanılmaz güzel bir düşünce olmuş bence. Birlikte olan uyumlarına bayıldım.

mavi-kyanit-tasi

Şu taşın güzelliğine, kendinden sedefine, içindeki minik bronz yansımalara bakar mısınız.. Sizi de heyecanlandırıyor mu doğal taşlar, ben çok ama çok seviyorum. Her taşın o kendine özgü rengi, dokusu.. Muazzam güzellikteler bence.

Kyanit taşının özellikleri;

  • Pozitif enerji verir,
  • Şans getirir,
  • Kötü enerjiyi uzaklaştırır,
  • Stresi azaltır
  • İç huzur sağlar

mavi-kyanit-tasi-kolye

Mavi rengin zaten pozitif enerji yaydığı ve nazarı dağıttığı malum. Çünkü dikkat çekici bir renk olduğundan bu tarz taşlara göz kaydığından enerji dağılması oluyor. Taşların gücüne inanıyorum ben, bana kendimi iyi hissettiriyor 🙂

choker-kolye

Kolyenin taşının tam boyun çukuruma denk gelmesi güzel bir tesadüf oldu 🙂 Bu arada boynunuz benim gibi çok ince ise bile gördüğünüz gibi kolye oluyor. Arkasında ayarlama yeri var, daha bol da yapabilirsiniz.

sevgililer-gunu-hediye-fikirleri

Hazır sevgililer günü de yaklaşıyorken doğal taşları hediye olarak düşünebilirsiniz. Üstelik Ayze Doğaltaş sevgililer gününe özel %15 indirim yapmış, erkek arkadaşlarınız için doğal taş bileklik ve tesbih te düşünebilirsiniz canlar.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.