Baby Me Anne Sütü Saklama Poşeti

Merhaba güzel ailem! Blogumun ANNE- BEBEK kategorisine bu aralar sıklıkla yeni yazılar giriyorum. Hem aldığım ürünler biriktikçe hazır vaktim de varken bu ürünleri sizlerle buluşturmak istiyorum hem de bu kategoriye yazı girmek bana ayrı bir mutluluk veriyor. Başlıktan da anlayacağınız gibi bugünkü inceleme ürünümüz anne sütü saklama poşetleri. Birçok farklı markanın benzer ürünleri var. Ben nispeten en uygun fiyatlı markalardan biri olan E-Bebek mağazalarında satılan ‘Baby Me’ markasının anne sütü saklama poşetlerinden satın aldım. Ürünümüzü incelemeye ve nasıl kullanıldığını anlatmaya geçmeden evvel belki de ‘ anne sütü saklama poşetininin mantığını’ anlatmak daha doğru olacak.

Anne Sütü Saklama Poşeti Ne İşe Yarıyor?

  • Çalışan anneler başta olmak üzere gerektiğinde bir yere gidecek, gezecek, bir davete katılacak veya herhangi bir şekilde bebeğini bakıcıya bırakacak anneler yanında olmadığında da bebeğin kendi sütü ile beslenmesini istiyor,
  • Anne sütü sağıldıktan birkaç saat içinde bozulmaya başlıyor.
  • Bebeğin gün boyu tüm öğünlerinde etkisini kaybetmemiş anne sütü ile beslenmesi için devreye bu süt saklama poşetleri giriyor.
  • Bu poşetlere sağılan süt dolduruluyor, üzerine sağma saati ve tarihi yazıldıktan sonra ister buzdolabında ister buzlukta tazecik kalıyor.

Anne Sütü Kaç Saat Bozulmadan Kalır?

  • Oda Sıcaklığında 3-4 saat
  • Bozdolabında 3-4 gün
  • Buzlukta 2-3 ay bozulmadan kalabiliyor.

Sütü saklarken süt saklama poşetleri hem daha steril hem daha pratik bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

Baby Me Süt Saklama Poşetleri

Sağdığınız tarihi ve saati yazmanız önemli, bu yüzden bence sütü sağar sağmaz geciktirmeden yazmalı.

Buradan da ne kadar süt sağdığınızı, tek bir beslenmede bebeğinize ne kadar süt vereceğinizi takip edebilirsiniz.

2 tane kilidinin bulunmasını çok sevdim, hem süt daha taze kalır diye düşünüyorum hem de çantada vs taşırken daha güvenli sızdırmaz diye düşünüyorum.

Umarım merak edenler için bilgilendirici bir yazı olmuştur 🙂

Bebek odası takımı, hastahane çantası, bebek bakım ürünleri, kıyafetler.. Kısacası herşey için ANNE-BEBEK kategorimi ziyaret etmeyi unutmayın!

Ben Anne-Bebek kategorimde yaşadığım her olumlu, olumsuz tecrübeleri, duygularımı, alışverişlerimi, okuduğum kitapları kısacası her ama her şeyi sizinle paylaşacağım, umarım keyifle takip edersiniz 🙂

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Sıla’cım blogunu cok severek takip ediyorum harika bilgiler var, çok yararlanıyorum. Şu an çocuk sahibi olmasam bile ilerisi için anne-bebek kategorisini de zevkle okuyorum. Bu yoğun günlerinde bile zaman ayırdığını görmek çok kıymetli seni yurekten tebrik ederim

    • Yaa ne kadar tatlısın! Bu yorumun beni çok ama çok mutlu etti, teşekkürler! <3 🙂

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.