Bade Natural Aromaterapi Soya Mumu – Saf Neşe

Merhaba güzel ailem! Uzun zamandır bloguma yeni yazı giremiyordum, nasılsınız?! Sizi ve blogumu çok özlemişim, hatta yazmayı o kadar özlemişimki parmaklarımı durduramıyorum şuan 😀 Bugün harika bir inceleme yazısı ile döndüm! Bade Naturel markasını mutlaka duymuşsunuzdur, doğal yağlar, cilt bakım ürünleri ve aromaterapi ürünleri içeren bir marka. Bugün bu güzel markanın muhteşem kokulu soya mumunu inceleyeceğiz. Saf neşe isimli bu mum içerisinde size gerçekten kendinizi çok neşeli hissettirecek aromaterapik yağların karışımından oluşuyor.

Ayrıca çok dekoratif duruyor. Dilerseniz hemen içerisindeki yağlardan bahsedelim biraz;

”Turunçgillerin enerjisiyle hazırladığımız aromaterapi soya mumu saf neşe ile daha canlı ve mutlu hissedin! Daha neşeli bir güne uyanacak, daha pozitif çalışacak ve daha mutlu hissedeceksiniz. İfade gücü ve yaratıcılığını kontrol eden sakral çakrasının rengi olan turuncuyu, bu karışımımızda yer alan turunçgillerin enerjisiyle birleştirdik ve sizlere sunduk. El yapımı %100 doğal  Bade Natural arometerapi yağ karışımlı soya mumudur. Kullanıldığı ortama yayılan hoş kokusuyla canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Parafin içermez.”

Lavanta, portakal, ıtır ve limon yağlarından oluşan Bade Natural soya mumu eşsiz bir kokuya sahip. Özellikle duş sonrası, temizlik sonrası, yeni güne başlarken yakıyorum harika hissettiriyor.

Bu tarz aromaterapik mumlar meditasyon yaparken, dinginleşmek, sakinleşmek istediğinizde, kitap okurken size harika eşlik ediyor. Benim gibi güzel kokulara düşkünseniz eminim çok seveceksiniz.

Yeni bir eve giderken ev hediyesi olarak ta tercih edilebilir diye düşünüyorum. Klasik hediyelerden sıkıldıysanız ve ev sahibini şaşırtmak istiyorsanız hoş bir hediye olacaktır. Orta sehpanın üzerine tıpkı dekoratif bir obje gibi koymaya da bayılıyorum ben. Ve tabii yeni yıl hediyesi olarakta tercih edebilirsiniz.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.