Bade Natural Göz Altı Aydınlatıcı ve Canlandırıcı Serum

Merhaba güzel ailem, cilt bakımında serum yağ ve en önemlisi doğal içerikler kullanmayı sevenleri acilen yazımın devamına bekliyorum! Çünkü bugün Bade Natural markasının göz altı aydınlatıcı ve Canlandırıcı serumunu inceleyeceğiz. Yazıma başlamadan önce blogumda daha önce yazdığım tüm Bade Natural ürünleri için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Bade Natural Göz Altı Aydınlatıcı ve Canlandırıcı Serum

Faydaları:

Göz altlarınızdaki aydınlanma ile makyaja gerek duymayacaksınız, gün boyu aydınlık hissedeceksiniz. Bütün gece huzurlu bir uyku çekmişsiniz gibi canlı bir görünüm ile uyanmanız mümkün. Formülündeki kuşburnu çekirdeği yağının güçlü aydınlatıcı etkisi vardır. Göz altlarınızda oluşan ton eşitsizliği, şiş ve puf görüntüyü düzeltmek adına aydınlatıcı etkili doğal yağ karışımıdır. Az miktar kullanmanız yeterlidir. %100 doğal içeriği ile cildi besler, nemlendirir, cilt elastikiyetini artırır. Canlı, parlak bir görünüm kazandırır. Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Aktif Bileşenler: 

Üzüm çekirdeği yağı, Çuha tohumu yağı, Kuşburnu çekirdeği yağı, Sardunya yağı, Lavanta yağı, Akgünlük yağı, Palmarosa yağı.

Yukarıda okuduklarınız Bade Natural’in kendi sitesinden. Şimdi gelelim benim tecrübelerime;

 • Öncelikle göz çevresine serum kullanmak benim için yeni bir deneyim, daha öncesinde hep krem kullanıyordum,
 • En büyük endişem ise göz çevremin uzun süre yağlı kalması, ürünün emilmemesi, üzerine makyaj yapamamak ve uzun vadede yağ bezesi oluşturur mu endişesi idi..
 • Fakat şunu söyleyebilirim ki ürün yağ formunda olmasına rağmen kesinlikle emilimi çok kolay,
 • Masaj ile pıt pıt yaparak uygulandığında anında olmasa bile 5 dk içinde güzelce emiliyor,
 • Göz çevresi hassas bir deriye sahip, sürerken nazik davranmak, masaj yaparak yedirmek ve göz içine kaçırmamaya çok dikkat etmek gerekiyor,
 • İlk başlarda yağ formuna çok alışkın olmadığım için hem miktar olarak ne kadar uygulayacağımı kestiremiyordum hem de fazlaca yayılacağını tahmin edemediğimden göz içime kaçırdım ve çok yandı, bulanık gördüm,
 • Bu yüzden çok dikkat etmeniz gerekiyor.
 • Fikrimce bu serumu gece kullanmak mükemmel sonuç veriyor, gündüz kullanımda makyaj yapmadan tüm gün cildi dinlendirip uygulamak lazım,
 • Makyaj altına kullanımda kapatıcının formunu biraz değiştirdiğini gözlemledim.
 • Fakat gece uygularsanız tüm gece göz çevresi öyle güzel nemlenip dinleniyor ki.. Sabaha yüzünüzü yıkayıp makyaja oturduğunuzda asla tekrar nemlendirmeye gerek kalmıyor, verdiği nem uzun süre gidiyor.
 • Bu serumu 9,10 ay çok düzenli olmasa da kullandım,
 • Etkileri nemlenmiş ve dinlenmiş göz çevresi oldu,
 • Çok az bir toparlanma ve aydınlanma da fark ettim,
 • Kırışıklıklara hiç etkisi yok, en azından bende olmadı.

Evet benim gözlemlerim ve kullanıcı yorumlarım bu şekilde, umarım merak edenler için faydalı olmuştur objektif yorumlarım. Bu arada bence her cilt tipine uygun bir ürün. 1 pompası 2 göz çevresine yetiyor bu yüzden uzun süre de kullanılıyor, bereketli bir ürün.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.