BADE NATURAL KARGOSU / KUTUMUN İÇİNDEN NELER ÇIKTI?

Merhabaa güzel ailem, geçen günlerde özenle hazırlanmış, doğal, miss kokulu bir kargo aldım. Bade Natural markasına ait ürünlerin bulunduğu kargomdan neler çıktı hemen sizinle de paylaşmak istedim. O zamaaan hemen heyecanlı kısma geçeliiim, bakalım bu güzel kutunun içinde neler varmış;

DSC_0003

Deneyimleyip yorumlarımı siz değerli takipçilerimle paylaşmam için gönderdikleri ürünlerin her birini ilerleyen günlerde çoook detaylı bir şekilde inceleyeceğim. Bugün sizinle sadece kutumdan çıkanları paylaşıyorum canlar, itiraf edeyim biraz heyecanlandım ve sabırsızlandım, çünkü hemen siz de görün istedim;

DSC_0006

Ta daaa! Sunumun güzelliğine, özenine bakar mısınız canlar, ne kadar inceler, çook teşekkür ederim. Bade Natural markasından bahsetmem gerekirse tamamen organik ürünler üreten ve bunu sertifikalarıyla destekleyen bir marka. Sitelerini açar açmaz ilk karşınıza çıkan yazı;

 • Yüksek kaliteli standardize bitkisel ekstraktlar ve doğal bileşenlerle üretilmiştir.
 • Tüm ürün içerikleri Türk Kozmetik Kanun ve Yönetmeliğine, ilgili kılavuz ve eklerine ayrıca Avrupa Kozmetik Mevzuatına uygundur.
 • Paraben, alkol, formaldehid, sülfat, alüminyum, mineral yağlar, petrol türevi hammaddeler içermez.
 • Kanserojenik, mutajenik ve üreme için toksik olabilecek hiçbir madde kullanılmamaktadır.
 • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

DSC_0015

Bade Natural her anlamda beni kendilerine hayran bıraktıran bir marka oldu, kutunun kapağının arkasında yazanlar bile bu işe nasıl özendiklerini, nasıl kafa yorduklarını anlatıyor bence..

Şarap anlamına gelen Bâde, tasavvuf edebiyatında “Aşk” manasında kullanılır. Bu nedenle Bâde Natural’i hayal ederken doğadaki saf ve temiz aşktan esinlendik.

Bâde Natural, gökyüzü ile yeryüzü arasındaki saf ve temiz aşkın sonucu olan tohumlardan ve çiçeklerden elde edilen yağlar içerir. Bu tohumlar ve çiçekler portakal bahçeleri, yeşil otlaklar ve temiz gölleri olan kırsal alanlardan gelir. Aşkla toplanır ve aşkla size sunulur.

Huzurlu ve sakin bir ortamda sizin için tasarladığımız bu taze ürünleri bizim kadar keyifle kullanmanızı dileriz.

Cildinize aşık olmak için, aşkla…

DSC_0008

İçinde birçok cildi besleyen, doğal içerikler bulunan bronzlaştırıcı bir yağ göndermişler. Bir sonraki inceleme yazımda kullanım alanları,kullanım önerilerim,ürünün içeriği ve daha fazlasını bulacaksınız canlar. Henüz yeni yeni deneyimlemeye başladım.

DSC_0011

Normal ciltler için günlük nemlendirici bir bakım balmı göndermişler. Evet krem değil ‘balm’ bence bu ürün. Şimdilik yorum yapmamak için kendimi tutuyorum resmen ama ufak bir ipucu vereceğim ‘bu ürün 1 gecede cildimde mucizeler yarattı!’

DSC_0013

Bu minikler de deneme boyu.

 • 1 adet cilt rengini açan ve berraklaştıran maske (lekeler,renk eşitsizlikleri için)
 • 1 adet yüz peelingi (dudaklarda da kullanılıyor)
 • 1 adet gençlik iksiri dedikleri yağ (cilt için kullanılan çok değerli yağlardan oluşuyormuş)

DSC_0022

‘Cildinize aşık olmak için aşkla’ sloganıyla ilerleyen Bade Natural ailesine bu değerli hediyeleri için çok teşekkür ederim. Dediğim gibi bu sadece kutu açılımıydı canlar, beni bir süredir takip ediyorsanız biliyorsunuzdur, denemediğim hiçbir şeyin yazısını buraya yazmam, sizler için bu ürünleri deneyimleyip objektif yorumlarımla, bahsettiğim tüm ürünlerin inceleme yazısını yakında yazacağım.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz.

 

 

 

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 4 yorum yapılmış.

 1. güzel kızım, özellikle gençlik iksiri yağını merak ettim, kaz ayaklarına iyi gelir mi?

  • merhaba Gülsüm hanımcığım hala deneyimliyorum ürünleri, en kısa zamanda görüşlerimi paylaşacağım 🙂

 2. meraba bu ürünlere nerden ulaşabilirim?

  • merhaba link vermiştim yazının sonunda bakarsanız

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.