Bade Natural Leke Karşıtı Kuşburnu Serumu / Kuşburnu – Kil Maskesi

Merhaba güzel ailem! Yaklaşık 1 yıldır düzenli olarak cilt bakımımı aksatmadan Bade Natural ürünleri ile yapıyorum ve karşılığını cildimdeki değişim ile fazlasıyla gördüm! Bade Natural markası ile tanıştıktan sonra aylık bütçe ayırdığım çok pahalı markaların cilt bakım ürünlerini tekrar almaya ihtiyaç duymadığımı fark ettim. İçime sinerek kullandığım, koruyucu, paraben, SLES gibi hiçbir kimyasal içermeyen ürünleri günlük cilt bakımımda kullanmak gerçekten gözle görülür bir fark yarattı.. Hal böyle olunca blogumda sık sık yer vermeye başladım bu tarz doğal içerikli ürünlere, çünkü istiyorum ki verdiğiniz paranın karşılığında doğal, etkili ve gözle görülür sonuçlar yakalayabileceğiniz ürünler satın alın..

Bugün bahsedeceğim ürünler yepyeni ‘Leke Karşıtı Seri’ nin içindeki doğal kuşburnu yağı yüz serumu ve Bentonit, kuşburnu çekirdeği tozu, kil içeren maske olacak. Seride göz çevresi yağından nemlendiriciye, toniğe varana kadar çok çeşitli ürün var. Ben bugün deneyimlediğim 2 ürünü sizinle paylaşmak istedim, hadi başlayalım 🙂

Bade Natural Leke Karşıtı Kuşburnu Serumu

Bir önceki kullandığım kuşburnu serumu hem pompasız bir ambalaja sahipti hem de içeriğinde sadece %100 doğal kuşburnu çekirdeği yağı vardı. Bu yeni çıkan leke karşıtı serumun içinde ise tam bir cilt bakımı bombası olan özel bileşen yağlar var;

Kuşburnu çekirdeği yağı, yabani iğde yağı, shea yağı, hindistan cevizi yağı, aspir yağı, havuç tohumu yağı, turunç yağı, greyfurt yağı, mandalina yağı, günlük ağacı yağı, biberiye yağı. 

Kuşburnu çekirdeği yağı, shea yağı, hindistan cevizi yağı gibi  11 farklı doğal yağ içeren %100 doğal nemlendirici yüz serumumuz cildinizi besler. Nemlendirirken aynı zamanda anti-aging bakımda yapan leke karşıtı serumumuz tüm cilt tiplerinin kullanabileceği, hızlı emilen yapısını siz de çok seveceksiniz. Doğal formülü sayesinde gözenekleri tıkamadan cildinizi nemlendirir, çevresel etkilere karşı korur, aydınlık ve yenilenmiş bir cilt sağlar.

Özellikle duştan çıktıktan hemen sonra gözeneklerim açıkken masaj yaparak boynum dahil tüm cildime güzelce masaj yapıyorum.. Size kokusunu, verdiği etkiyi anlatamam.. Gerçekten cildinize bu kadar faydalı, doğal bir şey sürdüğünüzde karşılığını alıyorsunuz o kadar söyleyebilirim..

  • Masmat cildim ışıl ışıl parlıyor,
  • Pütürler, pürüzler, kuruluklar, egzamalar gitti,
  • Cilt rengim daha aydınlık,
  • Cildim böyle puf puf sanki, daha dolgun, daha sağlıklı!

Bade Natural Leke Karşıtı Bentonin- Kuşburnu Çekirdeği Tozu- Kil Maskesi

Tüm cilt tipleri için kullanımı uygundur. Haftada ya da 10 günde bir cildinizi arındırmak için kullanabilirsiniz.

• 1 çay kaşığı kili 2 puf gül suyu ya da içme suyu ile karıştırarak kullanmalısınız. Verilen ölçü oranında yüzünüze yetecek kadar maskeyi çoğaltarak uygulama yapabilirsiniz.

• Leke karşıtı %100 doğal ve boya içermeyen kuşburnu tozu ile leke karşıtı bir maskedir.

• Bentonit kilinin faydaları ise saymakla bitmiyor. Güzellik iksiri olan bu maske içindeki bentonit kili ciltteki kiri atmanıza yardımcı olurken cildi serum ya da nemlendiriciye hazır hale getirmenize yardımcı olur. Cildi güzelleştiriyor, ve aydınlanmış bir görüntü sağlamasına yardımcı oluyor.

• Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya içermez. Doğa dostudur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Toz formda olması, taze taze sizin karıştırıyor olmanız bence hem çok pratik hem de fazla ürün ziyan olmamış, maske kurumamış oluyor. Bildiğiniz gibi kil maskeleri markası ne olursa olsun çok hızlı kurumaya müsait ve bazen yarısı boşa gidiyor. Bu şekilde taze taze yeteri kadar alıp kendiniz kaşırım yaptığınız zaman daha bereketli oluyor.

Gelelim etkilerine;

  • Açılmışi temizlenmiş, siyah noktasız gözenekler,
  • Rengi eşitlenmiş, sinlenmiş sakin ve duru bir cilt,
  • Fazla yağlanması kontrol altına alınmış bir T bölgesi,
  • Sıkı, sanki botoks yaptırmışcasına gergin ( iyi anlamda) bir cilt.
  • ÇOK BEĞENDİM!! ÇOK!

Çok uzun süre kullanacağınız, cildinize iyi gelecek, gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğim Bade Natural ürünlerini almak isterseniz size tavsiyem mutlaka indirimleri takip edin, bazen %50 ye varan indirimler oluyor 🙂

Diğer incelediğim Bade Natural ürünleri için TIK

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.