Bade Natural Saf Koruma Kolonya İncelemesi

Merhaba güzel ailem! Uzun süredir aktif olamıyordum, gerek sıcak havaların rehaveti gerekse yoğun bebek bakma temposu derken bugün nihayet vakit bulup özlediğim blogumun başına geçebildim 🙂 Hem de mis kokulu bir yazı ile geldim! Kolonya kullanmayı sever misiniz? Ben oldum olası çantamda, evin girişinde, banyoda, arabada, her odada kolonya bulunduran biriyimdir. Yani anlayacağınız çok severim. Son zamanların içeriği malum ‘corona’ olunca kolonyalara ekstra düşer oldum.. Bade Naturel markası yıllardır ürünlerini severek kullandığım bir marka, yeni çıkarmış oldukları ‘Saf Koruma’ serisinden doğal, mis kokulu kolonyayı sizinle buluşturmak istedim;

Bade Naturel Kolonya

İçerisinde doğal yağ özleri bulunan 70 derece alkol özellikli, yani malum Corona visürüne karşı da etkili;

Sprey formda, kullanılması çok pratik, büyük alanları da püskürterek dezenfekte edebileceğiniz, teması en aza indiren bu ambalaja bayıldım.

İçerisindeki bergamot yağı, paçuli yağı, limon yağı ile temizleyici özelliğe sahip. Ek olarak bir de mis kokulu portakal yağını da eklemişler. Kokusu öyle ferah ki! Şu sıcak yaz günlerinde fıs fıs sıkıp ferahlamak harika oluyor. Çantamdan ayırmadığım bir ürün oldu.

Tam içerik;

Limon yağı, portakal yağı, bergamot yağı, karanfil yağı, ıtır yağı, lavanta yağı, paçuli yağı, çay ağacı yağı.

Saf koruma sersinin tek başına özel olarak üretilmiş bir oda spreyi de bulunuyor, ama ben bunu da bazen odalara, halıya sıkıyorum, mükemmel kokuyor. En kısa zamanda oda spreyini de edineceğim. Bu arada sitede farklı farklı modlara özel üretilmiş kolonya, mum, oda spreyi seçenekleri de var. Saf neşe, saf huzur gibi. Bu içeriklerde esansiyel yağlar farklı. Tıpkı bir parfüm gibi ama doğal uçucu yağlar ile formülüze ediliyor ve farklı modlara hitap ediyor ürünler.

Saf neşe ve sah huzur olan çeşitlerini de denemek istiyorum. Saf koruma kolonya oldukça ferah ve temiz bir kokuya sahip. Tazeleyici bir kokusu var.

Yapış yapış hissi asla yok, sıkar sıkmaz hemen kuruyor ve kokusu bir süre ellerde kalıyor.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

Blogumda incelediğim diğer tüm Bade Naturel ürünlerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.