Bahar Kombini Önerisi

Merhaba güzel ailem, bugün bahar aylarında kullanabileceğiniz, rengarenk bir kombin önerisi ile geldim. Bildiğiniz gibi blogumun MODA kategorisinde birbirinden farklı kombin önerileri paylaşıyorum. Günlük kombinlerden gece kombinlerine, yazlık kombin fikirlerinden mevsim geçişleri için kombin önerilerine varana kadar birbirinden farklı yazılarımı bulabilir ve fikir alabilirsiniz. Umarım yazım size ilham verir ve severek okursunuz, keyifli okumalar;

Mevsim geçişinde her zaman daha temkinli kombinler yapmaya dikkat ediyorum. Hava sıcak olsa da akşamları soğuyacağından uzun kollu kadife bir elbise tercih ettim. Bahar yağmurlarına karşı da yağmur çizmesi ile kombinlerim bu rekli elbisemi. Bu arada elbisemi nereden aldığımı hatırlayamıyorum, merak edenler için. Ama birçok yerde benzer, kadife elbiseleri bulabilirsiniz.

Kendimi bildim bileli desenlere, çiçeklere ve bol detaylı elbiselere bayılırım! O yüzden bu elbise dolabımdaki en sevdiğim parçalardan biri haline geldi. Üst kısmı kruvaze, bel kısmında ise kuşak detayı var, belinize göre bağlayabiliyorsunuz. Bu elbisenin en güzel yanlarından biri de bacak boyunu uzun göstermesi elbete. Bu kesimiyle ilgili bir güzellik. Bel kısmı yukarıdan başladığı için bacak boyunuz daha uzun görünüyor.

Bahar aylarının olmazsa olmazlarından biri de kullanımı çok rahat olan sırt çantaları elbette. Sırt çantalarını hem kullanım kolaylığı açısından hem de eşyalarımı kolayca alması açısından çok seviyorum. Malum biz kadınlar tedarikli olmayı seviyoruz. Makyaj çantası, tarak, ağrı kesici, ayna, parfüm, telefon, kulaklık, şarj aleti, dudak koruyucu, el kremi derkeeeen, hop çanta doluveriyor 😀

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 

Daha fazla kombin ve moda yazısı okumak isterseniz MODA kategorime mutlaka göz atın derim.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.