Bal Rengi Ela Lens / Solotica Solflex Natural Colors Mel

Merhaba güzel ailem! Lens kullanmak göz rengimizi değiştirmekle kalmıyor bazen bizi bambaşka biri haline getirirken modumuzu da değiştiriyor. Hal böyle olunca birbirinden farklı lens markalarına, birbirinden farklı göz renklerine daha fazla ulaşır olduk son yıllarda. Göz renginde en sevdiğim ve en çekici bulduğum renk ise hafif bal rengi, açık kahve yeşil arası gözler, yani ela gözleri çok beğeniyorum! Özellikle Beren Saat Bihter Ziyagil karakterini oynarken gözlerine bakmaktan kendimi alamazdım, o ne güzel göz rengi öyle.. Neyse efenim işte bugün size tam da Bihter Ziyagil’in göz rengi olan hafif yeşil-ela arası harika bir lens önerisi ile geldim!

Solotica Solflex Natural Colors Mel 

Solflex lens markasının yumuşak dokulu ve doğal renklere sahip Naturel Colors lens serisinden bir renk Mel.. İçerisinde sarılık bulunduran bir renk, kahverengi göze takıldığında ela etkisi veriyor. Daha açık renk gözlerde ise biraz daha yeşil durabiliyor. Zaten aşağıda duruşunu göstereceğim;

İsterseniz göz numaranız varsa numaralı olarak ta sipariş verebiliyorsunuz. Bu lens bana denemem için instagram Renkli_lens sayfası tarafından gönderildi. Kapıda ödeme seçeneği de var, dilerseniz bakabilirsiniz.

Solflex Natural Colors Mel Lens

Dışında doğal bir hare var, iç kısmı daha sarıya yakın, sarı pigmentlerin yoğun olduğu bir lens, bu yüzden hafif ela duruyor. Canlı bir yeşil değil, hafif ela, bal rengine çalan bir yeşil tonu;

Ela Rengi Lens Önerisi

Gözde bu şekilde duruyor. Güneşte veya ışığa bakınca ise daha bal rengi duruyor orta kısımları;

Göz çapından çok az daha iri, bu gözlerinizi daha dikkat çekici ve hoş gösteriyor. Kahverengi gözlerde güneşe bakınca orta kısımları daha kızıl-ela duruyor, en çok bu hoşuma gitti. Kahverengi gözler ile harika bir uyumu var bence.

Işıksız ortamda, iç mekanlarda duruşu ise bu şekilde. Yalnız uyarmam gereken bir konu var, benim gözlerim açık kahve, hatta ışıkta bal rengine çok yakın, o yüzden bu kadar rengi belli ediyor lens. Eğer çok koyu kahve-siyah gözleriniz varsa daha koyu duracaktır.

Doğal Göz Rengim

Bal Rengi- Ela Lens Önerisi

Bir de lensin yanında solüsyon ve tatlış bir lens kabı göndermişler 🙂

Ördekli Lens Kabı ^^

Eğer lens nasıl takılır, çıkartılır, bakımı nasıl yapılır gibi konularda bilginiz yok ise ŞU yazımdan okuyabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalıın!
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Nasıl güzel olmuş çok da doğal :)!

    • çok teşekkkür ederimm 🙂

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.