BALMY NATUREL KARGOSU

Merhabaa güzel ailem, yoğunluktan dolayı geciktirdiğim bir  yazıyla sizlerleyim bugün. Balmy Naturel bana deneyimleyip sizlere tanıtmam için bazı ürünler gönderdi. Gönderdikleri ürünler gerçekten oldukça işlevseldi, çok hoşuma gitti. Hele içlerinde bir tane ürün var ki (doğal at kılı fırçası) eminim sizlerinde merak ettiği bir ürün. Meraklandırayım eccik dedim 😀 Lafı daha fazla uzatmadan dilerseniz hemen bakalım neler göndermişler;

DSC_0103

  • Mikrofiber ve saçları hızlı kurutmayı vaat eden pratik bir saç havlusu göndermişler.
  • Sadece su kullanarak tüm makyajınızı çıkarabileceğinizi iddaa eden ve 300 kullanımlık değişik bir bez göndermişler.
  • %100 doğal at kılından yapılma masaj eldiveni göndermişler. (benim enn merak ettiğim buydu)

Benim gibi saçları hem gür, hem uzun, hem kurumak bilmeyen türde olanlar üstüne bir de sinüziti olanlar nasıl bir çıkmazda olduğumu hemen anlayacaklardır.

DSC_0104

Normal havlulardan 4 kat daha emici olduğunu söylüyor bu ürün. Umarım şu sinüzitime bir nebze olsun etkisi olur. Yazın saçımı kurutmak işkence,asla dayanamıyorum kurutmanın sıcaklığına. Soğuk tarafıyla kurutunca da sinüzitim azıyor, Allahımm şu saçlar resmen işkence oluyor bazen bana. Her defasında kestireceğim dibinden diyorum ama önümde düğünüm var,düğünden sonra boyunu bayağı kısaltmayı düşünüyorum. Aman ne konuştum bee 😀 Saç havlusu işte efenim, buhar banyosu felan yapıyorsanız da işinize yarar çünkü denedim kafadan düşmüyor 😀 Ben bu ürünü bir kaç kez daha deneyeyim, sonra etkilerini bloga yazarım.

Sitesinde de şöyle yazmışlar canlar;

Özel dokusu sayesinde çok yüksek emici özelliğe sahiptir. Saçlarınızla birlikte kıvrılıp arkadan iliklenen sistemiyle saçta kaymadan sabit şekilde durur. Twist baş havlusu saçları kurutmada, boyamada, saunada, güneşten korunmak için ve saçı biçimlendirmek için kullanabilirsiniz.

DSC_0109

İşte en merak ettiğim ürün,eğer bu ürün elime geçmeseydi gidip aktardan ya da bulduğum yerden doğal at kılı fırçası alacaktım 😀 Özellikle yabancı bloglarda inanılmaz popüler bir ürün bu. Peki ne işe yarıyor derseniz;

  • Düzenli kullanımda selüliti ciddi anlamda azaltıyor hatta oluşmasını engelliyor,
  • Bacakları canlandırıp gerdiriyor,çatlak görünümünü azaltıyor,
  • Bacaklarda epilasyondan oluşan batıkları (kıl köklerinin batıklarını) resmen düzeltiyor (muş)

-Muş dedim evet çünkü bunlar vaatleri,aslında daha fazla vaadi var ama onları ayrıntılı inceleme yazısına saklıyorum.Ben bu ürünü de 1-2 ay kullanayım sonra size; ‘alın işe yarıyooor!’ diye haykırırım veya ‘çöp ürün kızlaar sakın almayınn!’ derim. Sitesinde de şöyle yazıyor;

%100 Doğal At kılı ile yapılan masaj, kan dolaşımını hızlandırır ve selülit oluşumunu en aza indirir. Bacaklardan başlayıp tüm vücudunuza uygulayınız. Bileklerinizden yukarıya doğru hareketlerle uyguladıktan sonra kalça, karın ve bel kısımlarına uygulayınız. Sonrasında ise kollar ve boyun bölgenize uygulayınız. Tüm bu uygulama süresi en az 5 dakika olmalıdır. Masaj işlemi bittiği anda cildinizi yenilenmiş ve kendinizi çok daha rahatlamış hissedeceksiniz. Vücudunuzdan toksinler atılmış olacak ve gözenekleriniz açılacak. Ayrıca masaj işlemi bittikten sonra alınacak bir duş cildinizdeki ölü hücrelerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

DSC_0106

İçlerinde en ütopik olan ürün bu bence 😀 Sadece bezi ıslatmanız tüm makyajınızı çıkarmanıza yetiyor (muş) Eee anacım yıllarca niye makyaj çıkarma sularına,yağlarına para döktük biz, 300 kullanımlıkmış üstelik. Çok merak diyorum, en kısa zamanda deneyeceğim, hatta belki mini video çekerim birlikte bakarız makyaj çıkarma performansına ne dersiniz kızlar?

Sitesinde şöyle yazıyor;

Sadece su ile ıslatarak Makyajınızı ve Yüzünüzü derinlemesine temizleyeceğiniz mucize eldiven. En az 300 kullanımlıktır. %80 Microfiber Polyester ve %20 polyemidten oluşur. Bütün cilt tiplerine uygundur. Kimyasal madde içermez ve cilde hasar vermez. Anti alerjiktir.

DSC_0103

Balmy Naturel ailesine bu güzel ürünleri gönderdikleri için teşekkür ederim. Eğer sitesini incelemek ve diğer ürünlerine de göz atmak isterseniz TIK Daha birçok banyo,duş ürünleri de varmış.

Balmy Naturel instagram hesabı için Tık

Balmy Naturel ürünlerini N11.com üzerinden satın almak ve ürünlerin fiyat bilgileri için TIK

Bahsettiğim ürünlerin inceleme yazılarını ve yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.