BALMY NATUREL MİKROFİBER SAÇ HAVLUSU İNCELEMESİ

DSC_0013 (3)

Merhabaa güzel ailem, bildiğiniz üzere benim rapunzel kadar uzun ve oldukça gür saçlarım var, ama bunların yanında bir de sinüzit hastalığım var maalesef. Yani saçlarımı iyice kurutmadığımda veya saçlarım ıslak/nemli iken 10 dakika bile beklesem hemen başım ağrımaya,burun direğim sızlamaya başlıyor. Yıllardır inatla saçlarımı kestirmiyorum, aslında doktorum saçlarımın omuz hizasında olmasını söyledi ama önümde düğünüm var, eğer kestirirsem hiçbir saç modeli yapamayacağım 🙁 Neyse bu ön açıklamayı neden yaptım derseniz, elime geçen bir havluyu o kadar faydalı buldum ki, özellikle sinüziti olanlar ve uzun saçlılar saçındaki nemi hemen almak ve neredeyse saçlarını kurutmak için bu havluyu kullanabilirler. Bahsettiğim havlu Balmy Naturel markasına ait. Bu marka bana deneyimlemem için değişik ürünlerinden oluşan bir kargo göndermişti, o yazımı okumak isterseniz Tık

DSC_0017 (3)

Pratik bir şekilde başa sarılıyor görseldeki gibi, bu havluyu diğer havulardan ayıran şey çok çok hızlı bir şekilde suyu emmesi. Mikrofiber olduğundan saçtaki tüm nemi,suyu emiyor hatta 15 dakika kadar kafanızda bekletirseniz havluyu çıkardığınızda saçınız  neredeyse %50 kurumuş oluyor. Özellikle yaz günlerinde saç kurutmak iş-ken-ce! Uzun saçlılar ne demek istediğimi anlayacaktır,kurut kurut bitmiyor saçlarım resmen. Kurutma makinasının soğuk tarafını da açamıyorum, öyle illet bir hassaslığım var ki, soğuk tarafı açarsam da bu sefer rüzgar etkisi gibi oluyor daha fazla başım ağrıyor. Ayhhhh, benim gibi duş almaya bayılan, banyoda yaşayan bir bünye için saç kurutmanın bu kadar işkence haline dönüşmesi nedir yaa?

img1469814895006

Ben bu havluyu havuza,denize,buhar odasına girenler için de pratik buldum, hatta saçınıza geceden yağlardan oluşan bir maske yapıyorsanız nevresimlere bulaşmaması için de bu havluyu başınıza sarabilirsiniz. Hem de saç maskenizin etkisi 2 katına çıkar, biliyorsunuz yağlar sıcaklıkta devreye giriyorlar,daha faydalı oluyorlar.

DSC_0010

O bahsettiğim başınıza sarma işlemide şu şekilde yapılıyor;

DSC_0011

Benim beğendiğim ve faydalı bulduğum bir ürün oldu. Sinüzitiniz veya uzun,kurumayan saçlarınız varsa şans verebilirsiniz. Ben linklerini aşağıya bırakıyorum bakmak isteyenler için;

N11.COM /BALMY NATUTREL

Balmy Naturel DUŞ ÜRÜNLERİ

DSC_0012

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.