Bee Beauty Canlandırıcı Yüz Toniği

Merhaba güzel ailem! Bugün Bee Beauty canlandırıcı yüz toniği mercek altında olacak! Tonik kullanmak aslında çoğu kişinin cilt bakımında gereksiz gördüğü bir adımdır. Ama hem cildin PH dengesini düzenlemek hem de gözenekleri küçültüp siyah nokta oluşumunu engellemek için atlanmaması gereken bir adımdır. Bende hem uygun fiyatlı hem de temiz içerikli bir marka olan Bee Beauty markasının toniğini tanıtmak istedim sizlere;

Gratis mağazalarında satılan Bee Beauty markası hem hayvanlar üzerinde deney yapmaması hem de ürünlerinde paraben bulundurmaması ile ilgimi çekmişti. Bende canlandırıcı toniğini denemek istedim. Öncelikle bu tünik tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun;

İçerdiği gliserin ile cildi yumuşatmayı, E vitamini ile beslemeyi vaat ediyor. Ve tabii zamanla gözenekleri az da olsa küçültmeyi vaat ediyor. Cildin nem dengesini koruduğu için cilt gerilmiyor, kir ve yağdan arınıp PH dengesi korunmuş oluyor.

Yuvarlak veya kare makyaj pamuklarına dökerek kullanabilirsiniz. Özellikle cilt bakımından sonra tonikle cildi yatıştırmak inanın çok fark ediyor. Ben nasıl kullanıyorum?

  • Günlük olarak sabah yüzümü yıkama jeli ile yıkadıktan sonra krem sürmeden önce tonik ile siliyorum cildimi.
  • Eğer derin bir cilt bakımı yaptıysam örneğin peeling veya maske, o zaman mutlaka ama mutlaka tonik kullanıyorum.
  • Zaten gözeneklerimi açmışım, temizlemişim, sıra gözeneklerimi küçültüp tekrar içine kir ve yağ dolmamasında,
  • O yüzden mutlaka tonik kullanıyorum.

Bee Beauty Canlandırıcı Tonik Cildime Etkileri

  • Cildim uzun süre temiz kaldı,
  • Gözeneklerimin görünümü bir tık daha azaldı,
  • Ama tamamen kayboldu, küçüldü diyemeyeceğim, onu yapabilen tonik yok maalesef.
  • Bu tarz tonikleri yazın buzdolabında saklarsanız daha iyi etki edecektir.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.