Bee Beauty Çift Etkili Makyaj Temizleyicisi

Merhaba güzel ailem! Bugün Gratis mağazalarında satılan Bee Beauty markasına ait ‘çift etkili’ makyaj temizleme suyundan bahsedeceğim. Çift etkili denmesinin sebebi 2 farklı üründen oluşması, yani içinde hem yağ hem de miseler su bulunuyor. Çalkaladığınızda bu bileşenler birbirine karışıyor ve daha ‘etkili’ bir makyaj çıkarma performansı göstermiş oluyor.

Bee Beauty Çift Fazlı Makyaj Temizleyici

Göz & Dudak

Dayanıklı Makyajı Temizler,Kirpikleri Korur, Bakım Yapar.

Gliserin&Vitamin E, Tüm Cilt Tipleri İçin Uygundur, Paraben İçermez

Hafifçe çalkaladığınızda bu şekilde karışıyor biraz yağ ve su ama hemen saniyeler içinde geri ayrışıyor, siz daha pamuğa alamadan ayrışmış oluyor.. 2 ürünü karıştıramıyorsunuz ilk sorun bu..

İçerisinde miseler suya ek olarak yağ da bulunduğu için haliyle suya dayanıklı makyaj malzemeleri dahil herşeyi güzelce söküp atacağını düşünüyorsunuz, ki öyle de söylüyor ama bırakın maskarayı, likit mat ruju çıkarmayı far kalıntılarını bile çıkartamıyor! Hiç memnun kalmadım bu üründen.. Yüzümü oraya buraya çekiştirip makyajı çıkarmaya çalışmamamı yanayım yoksa yağlı his bırakmasına ama asla makyajımı temizlememesine mi?

Hemen test yapalım, bakın enn kolay çıkan makyaj malzemesi far.. Ne altında baz ne başka birşey var, hemen Bee Beauty çift etkili makyaj temizleyiciyi diske döküp ‘bastırarak’ siliyorum;

‘Bastırarak’ sildiğim halde hala far kalıntıları var.. Ki bunu gözünüze far bazı vs uygulayıp üstüne eyeliner, suya dayanıklı maskara uyguladığınızı farz edin, o diskleri 2 dakika gözümde bekletmeme rağmen (makyaj çözülsün diye) asla çıkarmadı. Makyajım suya dayanıklı bile değildi oysa..

Bu tarz çift fazlı ürünleri, miseler suları ben zaten genel temizlik için değil, makyajın fazlalığını alması için kullanıyorum, sonra mutlaka su değiyor cildime, rahat edemem. Ama makyajın kabasını bile alamadı maalesef, bir de indirimde diye 2 tane almıştım 😀 Hayır elime sürdüklerimi çıkartırım dedim onu bile silemiyor 😀

Özetle bebişler bu üründen uzak duruyoruz, hiçbir işe yaramıyor. Hep beğendiklerimizi paylaşıyoruz burada ama arada beğenmediğim ürünleri de paylaşmak istiyorum sizlerle..

Umarım faydalı bir yazı olmuştur ürünü merak edenler için ve keyifle okumuşsunuzdur.

Birbirinden farklı bakım ürünlerini okumak için TIK.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.