Bee Beauty Kolay Tarama Spreyi / Saç İçin Mavi Su

Merhaba güzel ailem! Bugün en sevdiğim kategorilerden biri olan blogumun SAÇ kategorisine yepyeni bir ürün yazısı ekliyorum! Bee Beauty Kolay Tarama Spreyi! Gratis mağazalarında satılan bu sprey mavi su olarak ta geçiyor. Ne işe yarıyor derseniz;

  • Çok karışık saçları tararken zorlanmamak, saçları kırmamak, hırpalamamak, canımızı acıtmamak için kullanılıyor,
  • Yani saçların açılıp rahat taranmasını sağlıyor
  • Ayrıca fön, maşa gibi işlemlerde saçların daha kolay şekil almasını sağlıyor

Bee Beauty Mavi Su

Fısfıslı bir ambalaja sahip olduğu için hemen  saça sıkılıyor, ben özellikle duştan çıktıktan sonra saç diplerime çok getirmeden boy ve uç kısımlarına sıkıyorum. Kalın dişli tarak ile taradığımda çok daha kolay tarayabiliyorum.

Saça nem veren, pürüzsüz hissettiren bir yapısı var. Kuru ve yıpranmış saçlara hem hacim hem parlaklık verdiğini söylüyor. Parlaklık konusunda çok etkisini göremedim ama saçı ağırlaştırmadığı doğru, belki hacim konusunda bunu demek istemişlerdir. Yağlı bir yapısı yok çünkü. Saçı kurutunca daha yumuşak kuruyor, uç kısımları daha az kuru görünüyor saçlarımın.

Bee Beauty Kolay Tarama Spreyi

Gratis indiriminde 10 tl gibi uygun bir fiyata almıştım, eğer uzun, gür, çabuk karışan, taramakta zorluk çektiğiniz saçlarınız varsa güzel bir ürün, işlevini yerine getiriyor. Tavsiye ederim.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur 🙂

Diğer saç bakım ürünleri önerilerim için TIKLAYIN

Umarım keyifle okumuşsunuzdur canlar 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.