Bee Beauty Sun Yüz ve Vücut İçin Güneş Kremleri İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bugün tam da mevsime uygun bir inceleme yazısıyla birlikteyiz. Bildiğiniz gibi güneş kremleri aslında yaz-kış demeden sürekli kullanılması gereken ve gün içinde de tazelenmesi gereken koruyucu ürünler. Fakat itiraf etmeliyim ki yaz dışında pek te önemsemiyorum güneş kremi kullanmayı 🙁 Bu yaz tatile giderken (tatil yazısı için TIK ) Buğra ve kendim için güneş kremi arayışına çıktım. Güneş kremi almak için sadece 1-2 saatim vardı ve açıkcası hiç araştırmadan Gratis mağazasına dalıp önüme çıkan ilk güneş kremlerini aldım 😀 Tek baktığım şey yüksek koruma faktörü olması ve uva uvb kızılötesi ışıklara karşı koruma içermesiydi. Gratis’te satılan Bee Beauty markasının güneş kremleri fiyat olarak ta çok uygundu alıp denemek istedim;

bee-beauty-gunes-koruyucu-kremler

30 faktörlü güneş koruyucu yüz için 50 faktörlü güneş koruyucu da hem dekolte hem de tüm vücut için. Yüz kreminin fiyatı 20, diğerininki de 20-25 tl olması lazımdı indirimde almıştım. Hemen yüz için olan güneş koruyucuyu inceleyelim canlar;

Bee Beauty 30 Faktör Yüz İçin Güneş Kremi

bee-beauty-yuz-icin-gunes-kremi

Yüz için kullanıma uygun bu krem yine hem uvs hem de uvb ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Ayrıca kızılötesi ışınlara karşı da koruma sağladığını söylüyor. Matlaştırma özelliğine sahip. Yani eğer yağlı bir cildiniz varsa bu özelliğini çok seversiniz. E vitamini ile zenginleştirilmiş formülü cildi güzelce de nemlendiriyor.

bee-beauty-gunes-koruyucu

Ttailden sonra çektiğimden kumlar da gelmiş elime biraz 😀 Öncelikle şunu söylemeliyim her 2 ürün de bence fazla parfümlü.. Ki parfümden asla rahatsız olmam ama rahatsız olan biri için eksi bir özellik. Onun dışında çok sıvı bir kıvamı var. Elinize alır almaz süt gibi akıyor. Bu iyi bir şey çabuk emiliyor.

gratis-gunes-koruyucu-krem

Her güneş kreminde olduğu gibi 1 saatte bir yenilemek gerekiyor bu tarz korucu ürünleri. Üst üste sürülmeye uygun, ince bir yapısı var. Makyaj altı kullanımında da bir sıkıntı yaşamadım. En önemlisi sivilce yapmadı çok şükür. Güneş kremleri bende çoğunlukla sivilce yapıyor ama bu ürün yapmadı. Fiyatına göre beklentilerimi karşılayan bir ürün oldu, Gratisten bakabilirsiniz.

Bee Beauty 50 Faktör Vücut İçin Güneş Kremi

vucut-icin-gunes-kremi

Vücut ve dekolte için 50 koruma faktörlü bu krem de oldukça sıvı-süt kıvamında güzel yedirilip çabuk emiliyor. Özellkle dev boy aldım ki omuz başlarına kollara bol bol sürüp sık sık yenilemek için. Çünkü en kötü omuzlar yanıyor, acısı fena oluyor. Buğranın omuzları hızlı yandığından yarım saatte bir yeniledim, güzel korudu.

bee-beauty-gunes-korucu-krem-yorumlari

Umarım uygun fiyatlı güneş kremi arayanlar için faydalı bir yazı olmuştur 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.