Bim Takı Askılığı İncelemesi

Merhaba güzel ailem! BİM ve A 101 den aldığım hem uygun fiyatlı hem işlevsel ürünleri bloguma yazmayı çok seviyorum çünkü genelde 2-3 ayda bir tekrar geliyor ve blogumdan okuyarak daha detaylı görmüş oluyorsunuz. Daha evvel yazdığım BİM ve A 101 den aldığım makyaj süngeri, makyaj fırçaları, makyaj organizerleri ürünlerinin yazıları için BURAYA ve BURAYA tıklayabilirsiniz.

BİM UNİCORN TAKI ASKILIĞI

Naturalove markasına ait takı askılığı hem çok şık hem de uygun fiyatlıydı. Unicorn şeklinde, porselen takı askılığı aslında daha çok yüzük takmak için üretilmiş. Fakat porselen tabağının alt kısmına küpe, kolye gibi takılarınızı da koyabilirsiniz. Ben en sevdiğim takılarımı çoktan yerleştirdim bile;

Odada duruşu da adeta bir dekor objesi kadar şık oldu, gördükçe mutlu ediyor beni. BİM’in bu tarz ürünleri 2. hatta 3. kez getirdiğini biliyoruz, o yüzden broşürlerini arada bir kontrol etmekte fayda var, eminim siz de denk gelirsiniz. Unicorn’lu olmasa bile başka çeşitleri gelecektir eğer kaçırdıysanız üzülmeyin.

Bu arada eğer kız arkadaşınıza ne hediye alacağım diye düşünüyorsanız bir fikir olsun, eminim bu tarz takı- yüzük askılığını tüm kızlar çok sever, hem de işlevsel, farklı bir hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

Umarım keyifle okumuşsunuzdur. İndirimden aldığım ürünleri yazmaya devam edeceğim sizler için, blogumun en çok okunan konularından biri bu tarz indirimli ürünler oluyor çünkü 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.