Bioderma Atoderm Krem İncelemesi

Merhaba güzel ailem, bugün uzun zamandır kullandığım, hatta 2. tüpe geçtiğim ve uzun zaman da kullanmayı düşündüğüm Bioderma Atoderm krem incelemesi ile geldim. Kızımın cildinde, kendi cildimde severek kullandığım bu dermokozmetik krem etkileri bakalım nasılmış;

Bioderma Atoderm Krem

Bioderma Atoderm serisi atopik, hassas, kuru, kaşınan ciltlere özel olarak üretilmiş bir seri.

Ciltte oluşan kuruluk, gerginlik hissini azaltan, cildi anında rahatlatan, gözenekleri tıkamayan, cildi uzun süre nemli tutan, çabuk emilen, losyon kıvamında bir ürün. Her cilt tipinin kullanımına uygun fakat özellikle kuru ciltlere çok öneririm.

Etkisini daha fazla arttırmak için Bioderma Atoderm serisindeki yıkama jeli ve diğer ürünler ile kullanmanız öneriliyor.

Ayrıca bir dipnot olarak kızımı yıkadığımda cildini tam kurulamadan güzelce masaj yaparak yediriyorum vücuduna, çok daha nemli hissettiriyor.

Atoderm serisinden daha fazla ürün incelemesi de gelecek. Serinin ilk yazısı bu olsun istedim. Gergin, kaşıntılı, kuru bir cilde sahipseniz mutlaka denemenizi öneririm. İsterseniz daha küçük paketteki olanı deneyebilir severseniz büyük boyunu alırsınız. Genelde her eczanede oluyor, hatta bazen kampanyada oluyor, ben o şekilde almıştım. Bir de Bioderma ürünlerinin arkasında puanlar oluyor, her ürün 1 puan, 10 puan toplayınca yeni bir Bioderma ürünü hediye ediyorlar bilginiz olsun, atmayın hemen bitince.

Makyaj altına kullanım için de çok memnun kaldım. Makyajımı güzel tuttu, çatlatmadı, cildim tüm gün nemli kaldı, bence makyaj bazı kadar başarılı bir alt kat görevi gördü. Ben mutlaka bittikçe alırım.

Umarım Bioderma Atoderm kremi merak edenler için faydalı bir yazı olmuştur.

BAKIM YAZILARIM IÇIN TIKLAYIN

YÜZLERCE RUJ ÖNERISINI BIR ARADA BULABILECEĞINIZ ÖZEL YAZILARIM IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ 🙂

DAHA FAZLA MAKYAJ GÖRSELLERI VE ÜRÜN ÖNERILERI IÇIN GÜZELLIK KATEGORIME IŞINLANABILIRSINIZ!

PARFÜM INCELEMELERIM IÇIN TIK

YENI YAZACAĞIM DIĞER YAZILARI KAÇIRMAMAK IÇIN AKTIF ŞEKILDE KULLANDIĞIM INSTAGRAM VE FACEBOOK SAYFALARIMI TAKIP EDEBILIRSINIZ. ŞIMDILIK HOŞÇAKALIIIN!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.