BİODERMA ‘SEBİUM’ SERİSİ

Merhaba canlar geçen günlerde Bioderma Türkiye tarafından denemem için bazı ürünler gönderildi. Ama yoğun olduğumdan uzun zamandır elimde duruyordu yazamadım yazısını. Birazdan kursa gideceğim ama 5 dakikacık vakit buldum kendime ve hemen bu ürünlerin yazısını yazmak istedim;

DSC_0078

Bioderma eczanelerde satılan ve ciltler için tedaviye yönelik,cilt kusurlarını uygun ürünlerle ortadan kaldırmayı hedefleyen köklü bir marka. Biorderma’nın daha önce göz çevresi kremini kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Bioderma benimle iletişime geçerek cilt tipimi sordu ve benim enn şikayetçi olduğum konuda ürünler göndermiş. Buradan bir kez daha ilgili ekibine teşekkür ederim.

Benim cilt yapım yağlı ve gözenek problemlerim var,Sebium serisi tam da bahseettiğim problemi olan ciltler için üretilmiş bir seri;

DSC_0081

Neredeyse tam boy bir yıkama jeli göndermişler. Bu jel ciltteki yağ dengesini düzenleyerek açık gözeneklerin içini temizlemeyi,gözenekleri sıkılaştırmayı ve tekrar açılmasını önlemeyi vaat ediyor. Bu tarz ürünleri istikrarlı ve düzenli kullanmak çok önemli. O yüzden şuan hala kullanma aşamasındayım. Bitirmeye yakın net yorumlarımı aktaracağım.

DSC_0082

Bu minnoşların küçüklüğüne bakmayın,içi dopdolu,ilk açtığımda ürün fışkırdı resmen. Neredeyse tam boy ürün  kadar ürün göndermişler. Tam boyu 30 ml.Ülkemizde ‘tester’ kültürünün hiç bilinmemesi ve Bioderma’nın böyle eli bol ürün göndermesi beni şaşırttı doğrusu.

DSC_0084

Bu krem kocaman gözenekleri hüüüp diye küçültmeyi ve düzenli kullanımda o pürüzlü görünümü yok etmeyi vaat ediyor. Aynı zamanda cildin fazla yağ üretimini ortadan kaldırıp sebum dengesini sağlamayı da vaat ediyor. Ben 5-6 kez kullandım bu kremi ve ufak bir spoiler verecek olursamm..

Bu ürün beni şok etti,NET! Açık ve kocaman gözeneklerimi kısacık bir zamanda küçülttü ve şuan burnumun üzerine,çevresine baktığımda neredeyse gözeneklerimi göremiyorumm! Tabii ki bu kremlerin de uzunca inceleme yazısı gelecek.

DSC_0083

Bu kadar ilgili ve cömert olduğunuz için teşekkürler Bioderma Türkiye ekibi..

Bioderma ürünlerini size en yakın eczaneden ya da online alışveriş sitesinden alabilirsiniz. TIK

(edit: Bu yazı başlıktan da anlayacağınız gibi sponsorlu bir yazıdır.marka tarafından nazikçe ve denemem için gönderilen ürünler hakkında yorumlarım tamamen objektifdir.Eğer böyle yazıları okumaktan hoşlanmıyorsanız 500 e yakın ‘sponsorsuz’ yazılarıma göz atabilirsiniz.Teşekkürler)

 

 
BENZER İÇERİKLER

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. selamlar sıla hanım bu ürünlerden bende istiyorum istesem gönderirler mi, size ücretsiz mi gönderdiler

  2. bende kuru ciltler için olanını kullanmıştım hdyra serisiydi sanırım,gerçekten dediğin gibi iyileştirme özelliği olan kremler üreten bir marka Bioderma, umarım memnun kalırsın kuzuu

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.