Biomarks Çatlak Kremi İncelemesi

Merhabaa güzel ailem, bugün birlikte BioMarks çatlak kremini inceleyeceğiz. Bilinen en ünlü çatlak kremi markalarından biri olan bu kremin en güzel özelliği tamamen doğal ve paraben, fragrance içermiyor olması. Çatlaklar bildiğiniz gibi sık kilo alıp vermekten, doğum sonrası karnın gerilip inmesinden, cildin kuru ve nemsiz bırakılmasından kaynaklanan bir cilt problemidir. Çatlakları önlemenin en önemli kuralı ise cildi daima nemlendirerek esneme payını arttırmak ve bol su içmektir. Eğer oluşan mevcut çatlaklarınız varsa bugün bahsedeceğim çatlak kremi ile çatlakların görünümüzü azaltabilirsiniz. Eğer çatlaklarınız yok ise yine mutlaka bu tarz yoğun nem veren, cildin elastikiyetini arttıran çatlak kremleri kullanmanızı tavsiye ederim.

biomarks-catlak-kremi

Benim mevcut büyük çatlaklarım yok, minik çizikler halinde var. Şu sıralar kilo alıp verdiğimden cildimi korumak için mutlaka duştan sonra çatlak kremi uyguluyorum. Özellikle üst bacak arkası ve kalça bölgesini iyice nemlendirmek şart. Bu krem hem cilt rengini hafifçe açıyor (çatlak renginin alacalı koyu renk görüntüsünü azaltıyor) hem de inanılmaz nem veriyor ve sürülen bölgeyi çalıştırıp geriyor;

biomarks-catlak-kremi-yorum

Biomarks çatlak kreminin içinde kan dolaşımını hızlandıran ve cildi besleyen doğal yağlar bulunuyor. Bunlar;

  • Jojoba Yağı
  • Aynısefa Yağı
  • Kırmızı Soğan (hiç kokmuyor endişelenmeyin 😀 )
  • Biberiye
  • Lavanta yağı
  • Zeytinyağı
  • E vitamini

catlak-kremi

Kol, bacak, karın bölgeleri için kullanıma uygun olan bu kremi avuç içinizle cildinize masaj yaparak yedirerek uygulamanız öneriliyor. Hatta açıkcası ne kadar fazla masaj yapar ve bölgeyi çalıştırıp uyarırsanız krem o kadar fazla işe yarıyor. Çatlak izlerini yok etmek için kremi iyice yedirmeniz lazım. Ürün sürülen bölgeyi hafifçe karıncalandırıyor. Yakıyor diyemem ama hafif bir sıcaklık hissediyorsunuz. Bunu hissediyorsanız sevinin çünkü kremin işe yaradığının göstergesi bu. İçindeki yağlar zaten kan dolaşımını hızlandıran yağlar olduğundan bu şekilde çatlak oluşumu engellenmiş oluyor.

catlak-kremleri

Ürün losyon-krem arasında bir kıvamda, sürüldükten sonra hafif bir masaj ile hemen emiliyor ve yapış yapış his bırakmıyor. Kıyafetlere bulaşmıyor;

catlak-kremleri-blog

Krem mentollü,ferah kokuyor. Kokusu beni rahatsız etmedi. Bu kremi özellikle spor yapanların kullanmasını çok tavsiye ediyorum. Spor yaparken 10 kat daha işe yarıyor ve sporun da etkisi ile bacaklar, göbek pürüzsüzleşiyor, çatlamıyor, gün boyu siz ısındıkça kan dolaşımı da hızlanıp cildi geriyor, bebek gibi yapıyor.

biomarks-catlak-kremi

BioMarks çatlak kremini BURAYA tıklayarak alabilirsiniz ve siteden kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.