Body Fantasies Hearts & Daisies / Silver Lining Vücut Spreyleri İncelemesi

Merhabaa güzel aileeem, yine miss kokulu bir yazıyla sizlerleyim bugün. Body Fantasies vücut spreylerinin en yeni üyesi olan ve görür görmez ‘benim olmalı!!’ diye düşündüğüm Heart & Daisises kokusunu inceleyeceğiz bugün. Bir de yanında tatlı mı tatlı ‘Silver Lining’ kokusunu tabii ki. Bilmeyenleriniz ve duymayanlarınız için Body Fantasies marka vücut spreyleri Tiraşsepetim.com‘da ve Watsons, Gratis mağazalarında satılıyor 🙂 Hatta okumak isterseniz ŞU ve ŞU yazımda biir sürü kokularını incelemiştim.

Bugün ise bu 2 mis kokulu vücut spreyini inceleyeceğiz;

body-fantasies-vucut-spreyleri

O zamaan kalbimi pır pır ettiren Heart & Daisises kokusuyla başlayalım mıı? 🙂

body-fantasies-heart-daisies

Gördüğünüz gibi ambalajı aşık olunası, kocaman bir papatya var üzerinde! Blogumun isminden de anlaşılacağı gibi ben tam bir papatya aşığıyım! E haliyle bu kokuyu görünce nasıl heyecanlandığımı da tahmin edersiniz. Bu güzel ambalajın içinde kokusuyla beni benden alan sihirli bir su var sanki..

papatya-kokulu-parfum

Yeşil elma ve pembe şakayık bulunuyormuş içerisinde.. Ahh o yeşil elma.. Zaten çok severim elma kokusunu ama şakayık ile birleşince ortaya taptaze, tertemiz bir koku çıkmış. Sıradan çiçek kokuları gibi değil  hafif meyveli,ama tatlı da değil, o kadar ortasında ve ayarında ki.. Gerçekten çok hitap etti zevkime!

body-fantasise-silver-lining

Silver Lining ise tam bir genç kız kokusu. Hani 90’lı yıllarda şekerli, hafif tatlı parfümler vardı hatırladınız mı, herkes öyle kokardı 🙂 Silver Lining içinizi baymayacak ama bir o kadar da tatlı bir koku. Özellikle lise çağındakilere inanılmaz yakışacağını düşünüyorum, tam günlük kullanıma uygun, cıvıl cıvıl bir koku 🙂

silver-lining

Body Fantasies yine yanıltmadı, her kokusu kendine has, her kokusu özel ve farklı gerçekten. Parfümün yoğunluğu başınızı ağrıtıyor veya ağır geliyorsa bu tarz vücut spreylerine yönelebilirsiniz. Üstelik gün içinde de rahatlıkla tazeleyebilirsiniz, hiç fazla kaçmaz.

body-fantasies-el-kremi

Bir de bu el kremi çıktı kargomdan. Fresh White Musk kokusunu daha evvel incelemiştim zaten blogumda, sabun, banyo kokan miss kokulu bir spreydi. Kremini görünce de ayrı sevindim, çünkü ben ellerimin de güzel kokmasına çok önem veririm 🙂 Nemlendirmesi de gayet başarılı ve en önemlisi çabuk emiliyor, yoksa rahatsız oluyorum.

body-fantasies-kullananlar

Aileye hoşgeldiniz bebekler! 🙂

bosy-fantasies-kokulari

Umarım internetten, koklama fırsatı bulamadan satın alacaklar için faydalı bir yazı olmuştur ve kokularını biraz olsun anlatabilmişimdir 🙂

Daha fazla parfüm incelemesi için PARFÜM kategorime ışınlanabilirsiniz.

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.