Body Fantasies Signature Vücut Spreyleri

Merhabaa güzel aileem, bugün miss kokulu bir yazıyla sizlerleyim 🙂 Yaz yaklaşırken artık parfümler size biraz ağır gelmeye başladıysa ve daha hafif, ferah ama yine de kalıcı kokular arıyorsanız size vücut spreyleri denemenizi öneririm. Body Fantasies vücut spreyleri özgün ve niş kokulara sahip. Eğer sıradan kokulardan sıkıldıysanız bu tatlı ambalajlı vücut spreylerini mutlaka koklamalısınız!

DSC_0body-fantasises037

Body Fantasies vücut spreylerini Gratis mağazalarında ve www.tirassepetim.com sayfasından bulabilirsiniz. O kadar tatlı hediyelik kofreler var ki insan hangisini alacağını şaşırıyor, hem hediye etmelik hem de çantaya atmalık bu şirin kokulardan bana hangilerini gönderdiklerini hemen paylaşayım;

body-fantasies-vucut-spreyleri

Sırasıyla;

  • Twillight Mist
  • Fresh White Musk
  • Japanese Cherry Blossom

Hemen biraz olsun size kokularını anlatmak istiyorum ki fikriniz olsun canlar;

Twillight Mist

twillight-mist

Twillight Mist gizemli bir koku. Ferah ama bir taraftan da kadınsı ve çekici. Özellikle yaz akşamlarında tercih edilebilecek sofistike bir koku. Eğer şekerli,meyveli kokulardan hoşlanmıyorsanız bu koku size hitap edecektir. Oldukça cool ve karizmatik bir kokusu var.

twillight-mist-blog

Fresh White Musk

fresh-white-musk

İsminden de anlaşılacağı gibi Fresh White Musk taze, temiz kokulardan hoşlananlara hitap edecek bir vücut spreyi. Baharatlı,şekerli kokular size itici geliyorsa ve sadece ‘temizik’ kokmak istiyorsanız bu koku tam sizlik. Sanki duştan yeni çıkmışcasına o taze koku uzun saatler sizinle kalıyor.

vucut-spreyi-blog

Japanese Cherry Blossom

japanese-cheery-blossom

Japon Kiraz Çiçeği kokusunun ününü mutlaka duymuşsunuzdur. Öyle ki bu koku birçok markanın en çok satan ürünlerinin kokusunu oluşturuyor. Kiraz çiçeği çok sevdiğim bir kokudur. Tam anlamıyla bana yazı, baharı,denizi, çiçekleri anımsatan mutlu eden bir koku.. Eğer bahar gibi cıvıl cıvıl ve taze, çiçeksi kokmak istiyorsanız Japanese Cherry Blossom tam sizlik!

japon-kiraz-cicegi

Body Fantasises vücut spreylerinin kokuları çok özgün ve diğer vücut spreylerine göre de kalıcı. Sabah sıktığımda akşam üzerine doğru hala tenimde kokusunu hissedebiliyorum. tirassepetim.com dan ve Gratis mağazalarından diğer kokularını da inceleyebilirsiniz.

body-fantasies-vucut-spreyleri (2)

Umarım keyifle okumuşsunuzdur ve raflarda gördüğünüzde bu güzel kokuları en azından bir kere koklarsınız 🙂

Yeni yazacağım diğer yazıları kaçırmamak için aktif şekilde kullandığım instagram ve Facebook sayfalarımı takip edebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalııın!
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.