Bu Aralar Neler Yapıyorum,Kısa Kısa Haberler

DSC_0034

Buraya yazmayı öyle özlemişim ki kısa bir zaman olmasına rağmen yazamadığım her gün vicdan azabı duyuyorum sanki:D Şu sıralar hayatım ve blogumla ilgili güzel gelişmeler art arda sıralanmaya başladı. Önümde çeşitli iş planlarım var hangisi olacak şuan bilmiyorum.Hepsine başvurularımı yaptım elbette. Ama içimden geçen,çok istediğim bir tanesi var ki…Sanırım yakında ‘öğretmen hanım’ olarak döneceğim buralara! Evet evet ben ve öğretmenlik,minik bir öğretmen olacağım inşallah..

Şu sıralar uyumaya bile zor vakit bulur oldum,kaç yere cv mi bıraktım hatırlayamıyorum bile..Bu arada yakında buralarda cv ve özgeçmiş hazırlamanıza yardımcı olacak yazılarda yer alacak efenim.Yorulmaktan buraya fazla zaman ayıramaz oldum. Hal böyle olunca makyajımı çıkarmak,saçlarımı yapmak,rutin gece bakımları da aksamaya başladı. Son dönemlerde makyajımı Avon’un makyaj temizleme sütüyle çıkartıyorum. Bu hem cildimi nemlendiriyor hemde pratik bir şekilde makyajımı arındırmış oluyorum;

DSC_0007 (2)

Bir diğer favorim ise Koton pink crystal parfüm.

DSC_0008 (2)

Gün içinde oradan oraya koştururken içimi baymayacak,taze bir kokuya ihtiyaç duyuyorum.Bu parfüm o kadar taze kokuyor ki kokusunu duyumsadığımda kendimi daha iyi hissediyorum. Parfüm hakkına çok daha ayrıntılı yazımı okumak için tık tık Pink Crystal

BeautyPlus_20160118215235_save

Ve şu sıralar resmen kafayı taktığım, beni mutlu hissettiren bir diğer şey sevdiceğimin hediyesi olan bu şirin mutluluk kitabı,her sayfası öyle hoş resimlerle ve sözlerle dolu ki..

BeautyPlus_20160204005256_save

İnsana kendini iyi hissettiriyor,ilham veriyor;

BeautyPlus_20160204005407_save

Kitabın tam ismi ‘sizi mutluluk denizinde yüzdürecek eğlenceli şeyler’ Büyük kitabevlerinde, d&r mağazalarında bulabilirsiniz.

BeautyPlus_20160204005354_save

Yazacak bir sürü konu birikti,bu arada yaptığım birçok alışveriş oldu,onların yazısını ve görsellerini de bu hafta bloga eklemeye çalışacağım. Şimdilik benden bu kadar,sosyal medya hesaplarımda sürekli aktifim beni oralardan da takip edebilirsiniz.Unutmadan,ufak bir çekiliş yapıyorum. Takipçilerime minik birkaç hediyeyle teşekkür etmek istedim. Çekiliş ayrıntıları için tık tık çekiliş O zaman şimdilik hoşçakalıııın!

 
BENZER İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Email adresiniz görünmeyecektir.